$ 156 000
($1 076/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Продам будинок у СК Авангард-2. Загальна площа 145 кв. м. У будинку розташовані: 3 спальні, 2 санвузли, кухня - студія...
$ 645 000
($2 150/м²)
Продам дорогий двоповерховий будинок 300 кв.м. на 10 сотках у Совіньйоні. Якісний ремонт виконаний у стилі Неокласики. Всі меблі та...
$ 800 000
($1 924/м²)
Продам будинок в Совиньоні. Загальна площа 416 кв. м. У будинку розташовані: кухня – вітальня 72 кв. м., 4 спальні...
$ 60 000
($1 000/м²)
Продається будинок в с. Малодолинське у передмісті Одеси та Чорноморська Відмінна пропозиція: будинок на 24 сотках землі відкриває широкі можливості...
$ 100 000
($800/м²)
Продам таун-хаус у Совіньйоні. До моря 10 хв. пішки. Загальна площа 120 кв. м. Стан під чистове оздоблення. Фасад буде...
$ 160 000
($362/м²)
Будинок площею 422 кв. м, виконаний з високоякісним євроремонтом, пропонує просторий та комфортний простір для проживання. Будинок оточений ретельно продуманим...
$ 141 000
Продається 3-х поверховий таунхаус з терасою та патіо в Чорноморці. Ділянка 2.1 сотки обнесена капітальним парканом, є автоматичні ворота для...
Продається 3-х поверховий таунхаус з терасою та патіо в Чорноморці. Ділянка 1.01 сотки обнесена капітальним парканом, є автоматичні ворота для...
$ 158 000
($487/м²)
Продам будинок з ділянкою. Такої ціни та такого будинку на ринку нерухомості немає! Ж/М Золота гірка, 20 хвилин пішки до...
Продаеться 3-х поверховий таунхаус з терасою та патіо в Чорноморці.Ділянка 1.31 сотки обнесена капітальним забором,є автоматичні ворота для машини та...
$ 300 000
($824/м²)
Продаж будинку в курортній зоні з Санжейка . Простора ділянка - висаджений сад магнолії, інжир, фруктові сортові дерева а також...
$ 102 300
($914/м²)
Таунхаус на закритій території у центрі Червоного Хутора. У будівництві використовувалися якісні матеріали. Стан від будівельників. Зроблено розведення всіх комунікацій...