$ 84 700
($1 412/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продається простора 2-кімнатна квартира площею 60м² на 4 поверсі цегляного будинку по вул. Володимирській. Квартира має зручне планування: дві роздільні...
$ 87 000
($1 311/м²)
Готова до продажі квартира в місті Ужгороді, по вулиці Грушевського. Квартира 66,4 квадратних метра на першому поверсі 5-ти поверхового будинку...
$ 70 000
($1 077/м²)
Пропонується до продажу світла та затишна трьохкімнатна квартира загальною площею 65 м², яка ідеально підійде для комфортного проживання сім’ї. Основні...
$ 75 000
($1 087/м²)
Продається простора 3 кімнатна квартира на 5 поверсі 69 м кв. Газове автономне опалення , 2 балкони , хороший район...
($1 203/м²)
Продається 2-кімнатна квартира в одному з найзручніших районів Ужгорода на вул. Героїв 128-ї Бригади — ідеальний варіант для життя. Простора...
$ 72 000
($1 044/м²)
Продається світла та простора 3-кімнатна квартира по вул. Капушанська. Загальна площа — 69 м². Зручне та функціональне планування: три окремі...
$ 99 000
($1 348/м²)
Простора 3-кімнатна квартира в сучасному ЖК Residence City — ідеальний варіант для сім’ї Продається світла та простора квартира площею 73,48...
$ 85 000
($1 181/м²)
Продається простора 3-кімнатна квартира в одному з найзатишніших районів Ужгорода – вулиця Грушевського. Цегляний будинок, доглянутий під’їзд, спокійне та комфортне...
$ 76 000
($1 387/м²)
Продається затишна та світла 2-кімнатна квартира в м. Ужгород, розташована на 4 поверсі 5-поверхового цегляного будинку. Загальна площа — 54,8...
$ 81 000
($1 247/м²)
Продається світла та простора 2-кімнатна квартира у сучасному житловому комплексі Residence City. Квартира розташована на 4 поверсі та має вдале...
$ 46 510
($1 155/м²)
Продається двокімнатна квартира в місті Мукачево Розташована в центрі міста, у зручній локації, неподалік річки Латориця. Переваги квартири: • Двокімнатна...
$ 46 000
($1 046/м²)
Готова до продажу 1-но кімнатна квартира по вул. Карпатської України 44 м кв. Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom