$ 48 500
($1 244/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продається однокімнатна квартира 39 м² в ЖК «Elit Park 1», по вул. Проектна, 75, Ближня Сторожниця, на першому поверсі. Будинок...
$ 112 000
($1 535/м²)
Продається квартира в ЖК "For Life" 73 Квадратних метрів. Всі чорнові роботи зроблено Тепла підлога всюди Виведені термо датчики в...
$ 110 000
($1 550/м²)
Продаж просторої квартири в Ужгороді на набережній з неймовірним виглядом на річку Уж. Квартира 71 квадратних метра на третьому поверсі...
$ 77 000
($1 426/м²)
Продається світла та дуже затишна 2-кімнатна квартира площею 54 м² у панельному будинку на 4 поверсі. Вікна виходять на сонячну...
$ 83 000
($1 977/м²)
Пропонується чудова 1-кімнатна квартира з авторським євроремонтом у ЖК Престиж по вул. Бабʼяка. Загальна площа — 42,2 м². Квартира розташована...
$ 94 000
($2 000/м²)
Сучасна, мебльована квартира з авторським ремонтом в новобудові ЖК Citi lux. Центр міста, зручне розташування, охорона території, паркінг, ліфт. Поруч...
$ 100 000
($1 429/м²)
Продається 3 кімнатна квартира з гаражем на цокольному поверсі під квартирою .автономне газове опалення , гардеробна 2 балкони , укомплектованр...
$ 185 000
($1 746/м²)
Пропонується до продажу розкішна квартира площею 106 м² у престижному житловому комплексі Grand Hill в місті Ужгород. Це ідеальний варіант...
$ 97 000
($1 764/м²)
Продається 2 кімнатна квартира на 4 поверсі в с. Поляна поряд з лікувально-оздоровчим комплексом Сонячне Закарпаття. Найкраша природа , лікувальна...
$ 62 000
($1 477/м²)
1 кімнатна квартира поряд з лікувально-туритистичним комплексом Сонячне закарпаття. Зроблений якісний ремонт , ви можете цілий рік здавати квариру в...
$ 214 500
($1 650/м²)
Пропонується до продажу 3 кімнатна квартира площею 130м² у самому центрі міста, на престижній вулиці Собранецькій. Одна з найкращих локацій...
$ 35 000
($1 000/м²)
Продається 1 кімнатна квартира в новобудові поряд з центром міста. Квартира чернова , готова до внутрішніх робіт . Поряд є...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom