$ 50 000
($770/м²)
Площа загальна:
Пропонуємо до Вашої уваги об'єкт комерційної нерухомості - нежитлове приміщення 65 м з приватизованою землею , що знаходиться в 500...
$ 400 000
($250/м²)
75 соток, ангари 800кв.м, капітальні споруди 800кв.м. під'їзд з трьох сторін. Гарне місцерозташування, є орендарі на всі приміщення...
$ 6 000
($334/м²)
Продаж мафу з обладнанням. Чудовий варіант для початку власної справи. Впізнавана локація, поруч парковка для авто. Є можливість поставити столики...
$ 477 000
($1 155/м²)
Увага, новинка! Продаж просторого комерційного приміщення з орендарями! Три входи, санвузол, опалення - система кондиціонування. Доробляється ремонт - і заходять...
$ 105 000
($647/м²)
Комерційне приміщення вільного призначення! Ідеальна локація для вашого бізнесу! Вашій увазі пропонується чудове фасадне приміщення, яке ідеально підходить для будь-якого...
$ 150 000
($266/м²)
Продажа виробничо-складських приміщень, 565 кВ м, земля приватизована, всі комунікації...
$ 250 000
($1 064/м²)
Продаж комерційного приміщення . Центр міста . Під будь який вид діяльності . Можна купити роздільно, перший або другий поверх...
$ 300 000
($261/м²)
Продам комерційне приміщення вільного призначення, два поверхи 2й та 3й , в окремо стоячий будівлі. Приміщення з ремонтом, має 46...
$ 270 000
($3 600/м²)
Продаж фасадного приміщення з хорошим ремонтом. Надійний стабільний орендар з прогнозованими орендними відносинами. Хороший запас потужності живлення. Якісний ремонт. Велика...
$ 80 000
($2 192/м²)
Продається комерційне приміщення в елітному ЖК Avalon! Ваша унікальна можливість розпочати або розширити бізнес у престижному житловому комплексі! Локація: 1-й...
$ 25 000
($500/м²)
Продаж чудового бізнесу, кав'ярня зі смачною кавою та великим обсягом клієнтів. Оренда приміщення 22750 грн В кав'ярні залишається все! Та...
$ 490 000
($1 167/м²)
Приміщення чудово підійде для комерційного призначення і для проживання. Має декілька входів, під'їзди з двох вулиць. Окремий вхід на другий...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom