$ 530 000
($2 489/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
У продаж дворівнева сталінка у самому серці столиці, у кварталі на Липках. Площа загальна 213 м2 Поверх 5-6 У квартирі...
$ 347 800
($2 319/м²)
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! ПРЯМИЙ ПРОДАЖ! 1 вежа, здана в експлуатацію, можна робити ремонти. Пропоную квартиру в ЖК бізнес класу...
$ 115 000
($738/м²)
Продам 4-кім квартиру в приватному 4-поверховому котеджі,розташовану на 2 поверсі за адресою вул.Квітки-Основ'яненка 31.Голосіівський р-н.Загальна площа 156 кв.м,кухня 19 кв.м,шикарна...
$ 104 780
($570/м²)
Квартиру великої площі продам 874 м2 - зараз під кришою - 184 м2. Срочно. Панорамний вид на Київ. Свої приватні...
$ 370 000
($1 948/м²)
Лесі Українки бул., 7а, престижний ЖК "Преміум", простора, світла квартира в центрі столиці, вдале двостороннє планування, якісний ремонт, меблі та...
$ 2 199 000
($7 094/м²)
Мазепи Івана (Січневого Повстання), 11б, Diamond Hill; 7-й поверх, площа: 310/180,7/19,9; Універсальне планування. Найкраще в будинку. Кожна зі своєю ванною...
$ 949 000
($3 185/м²)
Супер видова квартира (298м2) з терасою (150м2) чудовий вид на Дніпро та місто. У квартирі виконаний ремонт за проектом з...
$ 675 000
($5 000/м²)
Продам 3х-4х комнатную квартиру или сдам в аренду (большая кухня-зал и три спальни) по адресу Кловскмй спуск, 7 на 35...
$ 449 000
($1 987/м²)
Видова квартира з 3 спальнями та великою кухнею-студією у новому будинку біля станції метро Лук'янівська. В квартирі виконан ремонт по...
$ 510 000
($1 500/м²)
Якщо Ваша ціль купити квартиру в центрі Києва, яка має гарний вид, парк коло дому, має високі стелі, терраси, і...
$ 966 900
($3 300/м²)
Продаж 5к-квартири вул. Добролюбова (Короткевича Володимира) 4, ЖК Renaissance Residence 293м² Неподалік від Ботанічного саду в одному з найзеленіших і...
$ 1 000 000
($4 348/м²)
Без комісійних! Унікальна пропозиція в затишному ,історичному місці Києва. Царський будинок після повної реконструкції з залізо-бетонним перекриттям. 5- кімнатна квартира...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom