$ 290 000
($1 612/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продаж 4-кімнатного пентхаусу у ЖК Лазурний Блюз, вул. Туманяна, 15А Продаж унікального дворівневого пентхаусу з індивідуальним опаленням та просторою терасою...
$ 777 000
($2 599/м²)
ЖК Тріумф Посольский квартал Ботанічний сад вул. Зверінецька 59 Бізнес клас 2008 року 15/24 поверх будинку 299/165/23 кв м Третя...
$ 645 000
($3 506/м²)
Продаж великої, світлої дворівневої квартири з панорамним видом на центр Києва — справжній шедевр дизайну та комфорту! Площа 184м2 —...
$ 430 000
($3 676/м²)
Продаж квартири, ЖК Новопечерські Липки, Верхогляда, Печерськ Продажа квартиры, ЖК Новопечерские Липки, Верхогляда, Печерск Продаж квартири Запрошуємо вас ознайомитися з...
$ 750 000
($3 125/м²)
Продажа квартиры, ЖК Новопечерськие Липки, Драгомирова, Верхогляда Вперше вашій увазі пропонуються чотирикімнатні апартаменти в ЖК «Новопечерські Липки». Загальна площа квартири...
$ 365 000
($2 535/м²)
Продаж 4-кімнатної квартири на вул. Підвисоцького, 6В Пропонується до продажу простора 4-кімнатна квартира з якісним ремонтом, розташована за адресою: вул...
$ 875 000
($5 304/м²)
Найкраща пропозиція в комплексі! Комплекс Signature є неповторним за всіма критеріями. Технології будівництва, архітектурні рішення, зовнішній та внутрішній дизайн відповідають...
$ 700 000
($4 000/м²)
Продаж 4к квартири в ЖК «Новопечерські Липки» по вул. Драгомирова 7,. Загальна площа 175 м2. У квартирі виконано дизайнерський ремонт...
$ 220 000
($1 492/м²)
Пропонується 5ти кімнатна ( 5 спалень) квартира. За адресою вул. Драгоманова 2. Дарницький р-н. мкр. Позняки. S=147,5 м2. Поверх 11/25...
$ 650 000
($5 000/м²)
Продаж ексклюзивної 4-кімнатної квартири в ЖК Новопечерські Липки Адреса: вул. Андрія Верхогляда (Драгомирова), 19А Площа: 130 м² Кімнат: 4 (3...
Продаж квартири, ЖК Новопечерські Липки, Драгомирова, Верхогляда Продажа квартиры, ЖК Новопечерские Липки, Драгомирова, Верхогляда Продаж 4к квартири в ЖК «Новопечерські...
$ 210 000
($1 214/м²)
Продам 4к квартиру S=173 кв.м. з офісним ремонтом вул. Провіантська 3, колишня вулиця Галі Тимофєєвої. Розташована на третьому поверсі 25ти...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom