$ 409 500
($3 150/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
#105 Апартаменти в ЖК Новопечерські Липки - Драгомирова. Квартира в новому зданому будинку, просторе та функціональне планування, три санвузли, вбиральня...
$ 285 000
($2 127/м²)
Простора квартира в центрі Києва, вул. Дмитрівська, 13 У продажу чудова квартира у Шевченківському районі — теплий цегляний будинок у...
$ 520 000
($3 662/м²)
#26483 Продаж 5-кімнатної квартири в ЖК «Новопечерські Липки» — з душею, простором і гармонією Площа — 142 м² | Поверх...
$ 550 000
($2 973/м²)
Продаж VIP квартири в центрі Києва! Величезна дворівнева квартира з панорамним краєвидом на центр столиці. Ціна – лише 3000$ за...
$ 378 000
($2 800/м²)
Продажа квартиры, ЖК Richmond, Печерский р-н Продаж квартири, ЖК Richmond, Печерський р-н На подаж пропонується видова 4-к квартира в ЖК...
$ 804 000
($3 000/м²)
Продаж квартири, ЖК Новопечерські Липки, Драгомирова, Верхогляда Двохрівневі апартаменти у престижному житловому комплексі Києва «Новопечерські Липки». Відмінне планування, просторі кімнати...
$ 365 000
($2 535/м²)
Продаж 4-кімнатної квартири на вул. Підвисоцького, 6В Пропонується до продажу простора 4-кімнатна квартира з якісним ремонтом, розташована за адресою: вул...
$ 875 000
($5 304/м²)
Найкраща пропозиція в комплексі! Комплекс Signature є неповторним за всіма критеріями. Технології будівництва, архітектурні рішення, зовнішній та внутрішній дизайн відповідають...
$ 700 000
($4 000/м²)
Продаж 4к квартири в ЖК «Новопечерські Липки» по вул. Драгомирова 7,. Загальна площа 175 м2. У квартирі виконано дизайнерський ремонт...
$ 220 000
($1 492/м²)
Пропонується 5ти кімнатна ( 5 спалень) квартира. За адресою вул. Драгоманова 2. Дарницький р-н. мкр. Позняки. S=147,5 м2. Поверх 11/25...
$ 650 000
($5 000/м²)
Продаж ексклюзивної 4-кімнатної квартири в ЖК Новопечерські Липки Адреса: вул. Андрія Верхогляда (Драгомирова), 19А Площа: 130 м² Кімнат: 4 (3...
Продаж квартири, ЖК Новопечерські Липки, Драгомирова, Верхогляда Продажа квартиры, ЖК Новопечерские Липки, Драгомирова, Верхогляда Продаж 4к квартири в ЖК «Новопечерські...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom