$ 405 970
($2 921/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продаж квартири в ЖК Новопечерські Липки, 8-ма черга, будинок 6, поверх 21. Загальна площа 139,99 м2. Планування: - кухня-вітальня, ...
$ 210 000
($2 020/м²)
До Вашої уваги на продаж пропонується видова 4-кімнатна квартира на Оболонських Липкак в ЖК OASIS, пр-т Володимира Івасюка, 2Г (Героїв...
$ 285 000
($1 391/м²)
Продаж просторої дворівневої квартири в одному з найкращих ЖК Голосіївського району "Метрополіс"! Квартира в зданому будинку, можна робити ремонт! Розвинена...
$ 85 000
($895/м²)
Продається 4-кімнатна квартира в Дарницькому районі Києва, вулиця Ревуцького 7. Загальна площа квартири 95 кв.м. Розташована на 11-му поверсі, 15-ти...
$ 142 000
($1 559/м²)
✨ 4-кімнатна квартира в ЖК «Метрополіс», планування 4А-2 ✨ Пропонується простора квартира площею 91,1 м² на 4-му поверсі сучасного комплексу...
($934/м²)
Продажа квартиры Вадима Гетьмана 1в, Метро Шулявская 3 минуты пешком, ЖК Місце Мрії. Пентхаус расположен на 25 и 26 этажах...
$ 72 000
($906/м²)
Пропонується у продаж 4к квартира для великої родини за адресою: вул. Миколи Закревського, 31. Квартира знаходиться на 4-й поверсі. Це...
$ 105 000
($1 048/м²)
До вашої уваги пропонується затишна 5-кімнатна квартира з об'єднаною кухнею вітальнею та чотирма окремими кімнатами. - Загальна площа 100.2 кв...
$ 350 000
($2 398/м²)
? Продаж 4-кімнатної квартири в ЖК “Срібна Вежа” ? вул. Білоруська | 7 хв до метро “Лукʼянівська” ✨ РОЗКІШ +...
$ 500 000
($2 703/м²)
Без % Продається простора 4-кімнатна квартира площею 185 квадратних метрів на бульварі Лесі Українки, 7а. Квартира продається з якісними меблями...
($945/м²)
Розглядаються усі види розрахунків.! можливий реальний торг! Дарницька площа ,ТРЦ, Макдональс, Новус, АТБ, Проспект, метро Чернігівська- все це реально поруч...
$ 165 000
($1 806/м²)
Продаж шикарної квартири в ЖК "Рів'єра" (метро Славутич) Продається шикарна квартира: 3 окремі кімнати плюс кухня-вітальня, загальною площею 91, 4...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom