$ 117 000
($2 600/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продається 1-кімнатна квартира в ЖК «Паркові Озера 2» Адреса: м. Київ, Дніпровський район, вул. Воскресенська, 2В Площа: 45 м² Ціна:...
$ 301 000
($1 750/м²)
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! Для коллег СПП! Дворівнева квартира з терасою в ЖК Obolon Plaza 171,9 м² за документами, фактична...
$ 55 000
($1 079/м²)
Продаю свою квартиру в новобудові в Дніпровському районі, біля Інституту Хімії. Продаж нової двокімнатної квартири в ЖК ФЛАГМАН, друга секція...
$ 56 000
($836/м²)
Продається 2-кімнатна квартира на 5 поверсі в 8 секції. На вулиці Автозаводська 72б. Площа 67 м.кв., 56000$ з правом власності!!!!...
$ 75 000
($1 340/м²)
Панорамна квартира на березі Дніпра у ЖК «Great»! Пропонується до продажу простора 1-кімнатна квартира загальною площею 56 м² у сучасному...
$ 500 000
($2 703/м²)
Без % Продається простора 4-кімнатна квартира площею 185 квадратних метрів на бульварі Лесі Українки, 7а. Квартира продається з якісними меблями...
$ 41 000
Продається 1-кімнатна квартира, площею 37.92 кв.м., 20 поверх, 26-поверхового будинку. Планування 1Д, вид на озеро, монолітно-каркасний будинок. Створено кооператив, ведуться...
$ 111 000
($1 234/м²)
Продаж квартири в бізнесовому районі Києва на перехресті Антоновича і Саксаганського, площа 90 кв.м. (1 поверх 45 ув.м. і цоколь...
$ 98 000
($1 653/м²)
Простора квартира з двома балконами біля ТРЦ «River Mall»! Світло, тиша і простір — усе для комфортного життя! Пропонується надзвичайно...
$ 215 000
($2 048/м²)
3-к 105 м2 Звіринецька 70а Edelweiss House Едельвейс Печерськ гарниий торг Площа: 105/68/17 м2 Поверх: 8/23 Буд 2 Н=3м. ЖК...
$ 63 000
($1 355/м²)
Пропонується до продажу 2-х кімнатна квартира по вул.Харьківське шосе 21\1 Квартира двостороння,стан та ремонт-гарний стан Інфраструктура та локація: • Транспорт:...
$ 145 950
($2 100/м²)
Продаж квартири, вул. Андрія Верхогляда, ЖК NORDICA RESIDENCE Продажа квартиры, ул. Андрея Верхогляда, ЖК NORDICA RESIDENCE 2-КІМНАТНА КВАРТИРА У ЖК...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom