$ 141 390
($1 962/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Вас вітає особистий менеджер з нерухомості РІЕЛ, ми працюємо з 2003 року. У продажу є однокімнатна квартира площею 72,1 кв.м...
$ 800 000
($3 774/м²)
ЖК "Diamond Hill" - преміум-класу! Апартаменти 212 м2 підготовлені до чистової обробки! Раціональне планування: вітальня з зоною їдальні та кухні...
$ 680 000
($1 620/м²)
Бульвар Лесі Українки, 7Б Печерськ Продається 5-кімнатна квартира - пентхаус на трьох поверхах (419 м2) після косметичного ремонту. Квартира повністю...
$ 175 900
($1 892/м²)
Пропонується ексклюзивна дворівнева квартира з дизайнерським ремонтом у Варшавському мікрорайоні, по вул. Данченка, 34. Ремонт робився «для себе», використовувалися дорогі...
$ 82 000
($1 823/м²)
Продаж 1-кімнатної квартири з повністю виконаними чорновими роботами Віктора Некрасова вул. (Північно-Сирецька), 6 Будинок 5 ЖК Dibrova Park Подільський р-н...
$ 146 000
($1 304/м²)
Продається стильна 2-рівнева 3-кімнатна квартира з якісним ремонтом у ЖК “Новомостицько-Замковецький” Без коміссії! Можливий продаж по держ програмам! вул. Данченка...
$ 279 000
($2 683/м²)
Пропонуємо до продажу 3 кімнатну квартиру на Воздвиженці, вул. Кожумяцька, 14в. Розташована на 3/5 поверсі, цегляний будинок, є ліфт. Будинок...
$ 78 000
($2 109/м²)
Купуйте, поки закон не прийняли про підтвердження походження грошей і ціни не зросли! Заходьте і живіть одразу! Ніхто не зареєстрований...
$ 110 000
($1 411/м²)
До вашої уваги пропонується на продаж 3-кімнатна простора світла квартира з якісним ремонтом за адресою Берестейский проспект (Проспект Перемоги) Загальна...
$ 48 100
($1 174/м²)
Продам Видовые 1К. Квартиры. Академ Городок. По Адресу Сушко Кристины 8/10. Бывшая Павленко. Рядом ЖК Адмирал. Дом Здан В Эксплуатацию...
$ 105 000
($2 100/м²)
Комфортна квартира з ремонтом, який виконаний у світлих тонах. В квартирі після ремонту ніхто не жив. Велика спальня з виходом...
$ 61 000
($1 078/м²)
Продаж 3к квартири вул. Академіка Шалімова (Героїв Севастополя) 36, Соломʼянський район, Відрадний, НАУ! Будинок навпроти парку Відрадний! Поверх: 2/5 Загальна...