$ 145 000
($3 021/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пропонується до продажу видова на Дніпро, стильна 1-кімнатна квартира в ЖК Great, розташована за адресою Дніпровська набережна, 15Ж. Загальна площа...
$ 495 000
($4 343/м²)
Продаж квартири, ЖК Бульвар Фонтанів, Саперне Поле, Печерськ Продажа квартиры, ул. Саперное Поле, Печерск, Бульвар Фонтанов У продаж пропонується шикарна...
$ 113 000
($1 592/м²)
В продажу 2х кімнатна квартира Квартира знаходиться на першій лінії і комфортному 3 поверсі з видом у двір та сторону...
$ 221 000
($1 906/м²)
Продажа квартиры, ЖК Новопечерские Липки, Драгомирова, Верхогляда Пропонується для продажу квартира 116м2 вул. Драгомирова 4, територія Новопечерських Липок Печерськ. У...
$ 86 000
($1 870/м²)
? Продаж 1-кімнатної квартири | вул. Драгоманова, 6/1 | 46 м² | Пропонується простора 1-кімнатна квартира у Дарницькому районі Києва...
$ 360 000
($5 715/м²)
Видова квартира в новому інноваційному комплексі на Печерську! Taryan Tawers складається з 3-х 35 поверхових веж. Новий архітектурний арт-об'єкт країни...
$ 98 500
($1 095/м²)
Ексклюзивна 2-рівнева квартира в ЖК «Грейт» — сучасний стиль життя на першій лінії Дніпра! ✨ Пропонується до продажу простора дворівнева...
$ 265 000
($2 265/м²)
Продаж трьохкімнатної квартири по вулиці Князів Острозьких 46/2. Елітний, сучасний, комфортабельний Печерськ, тихий центр. Простора, благородна, світла квартира площею 117...
$ 125 000
($1 548/м²)
Актуально‼️ Безготівковий розрахунок розглядаємо Пропонується на продаж 3к квартира на вул. Горлівська, буд.220 в Дарницькому районі: Площа квартири - 80,8...
$ 88 500
($1 912/м²)
Продається 2-кімнатна квартира в історичному цегляному будинку, Печерськ, центр Києва ? Затишна та стильна квартира на 2-му поверсі з 9...
$ 84 630
($1 297/м²)
2-кімнатна квартира з лоджією — 65 м², ЖК Brother, вул. Ревуцького, 1, Київ Дарницький район | Поруч озеро Сонячне |...
$ 429 000
($3 202/м²)
ЖК «Новопечерська Вежа» – житловий комплекс бізнес-класу, який розташовується в Печерському районі. Продаж 4-кімнатної квартири загальною площею 133.7 м2. Квартира...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom