$ 57 000
($1 391/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продается 1-комнатная квартира с прекрасным видом из окна и полным ремонтом 2022 года. В доме есть 2 генератора для отопления...
$ 87 000
($1 088/м²)
3-кімнатна квартира в сучасному ЖК «Медовий-1», м.Київ, Соломянський район, вул. Кадетський Гай, 10, поверх 19/25, загальна площа 80, 3 м²...
$ 55 000
($1 196/м²)
БЕЗ КОМІСІЇ продаж 2 кім квартири вул Новопольова 101 - А. Цегляний будинок. Зручний 3 поверх. Є газ. Частково зроблений...
$ 60 000
($1 313/м²)
Продаж затишної 2 кімнатної квартири. Солом'янський рн, вул. Олекси Тихого 81/83 Дуже вдале розташування, поряд метро Берестейська та Шулявська. Середній...
$ 140 000
($1 667/м²)
Просп. Лобановського, 4б. ЖК Олександрівський . Севастопольська площа. Генератор. Простора 2-х кімнатна квартира 84 м.кв. 17/25 пов.будинку . Раціональне планування:...
$ 175 000
($2 400/м²)
// Продається 2 кімнатна квартира в ЖК "Cappuccino House". Класичне та функціональне планування: дві окремі спальні, два повноцінні санвузли та...
$ 192 000
($2 000/м²)
ЖК Смарагдовий, Солом'янський район, вулиця Механізаторів нова назва Генерала Шаповала, 2А, престижний будинок бізнес класу 2011 року, цегляний, закрита територія...
$ 62 000
($1 345/м²)
Пропонуємо 2-х кім.квартиру, Шевченковский р-н, вул О.Теліги 21-А , затишне місце, від метро Дорогожичі 5 хвилин пішки, поруч дитсадок, школа...
$ 141 000
($2 390/м²)
Продаж 2-кімнатної квартири 59м2 в ЖК Crystal Park Tower, пр-т Берестейський, 42 #31519 Продається 2-кімнатна квартира в ЖК Crystal Park...
$ 75 000
($1 316/м²)
Тульчинська 7. Кв 63 3 поверх 57 м.кв Тепла, світла квартира в середині будинку з меблями. Готова до заселення. Труби...
$ 235 000
($2 282/м²)
Пропонується в продаж чудова 3 кімнатна квартира з вдалим плануванням в унікальному комплексі ФАЙНА ТАУН. Квартира видова, 7 поверх 16...
$ 130 000
($1 369/м²)
Продається 3-кімнатна квартира під ремонт ? м. Київ, вул. Тургенівська, 67 | 95 м² Опис: Пропонується простора квартира з потенціалом...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom