$ 78 000
($1 445/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
вул. Миколи Руденка 14 К ЖК Парковий Продається 1-кімнатна квартира у житловому стані, але потребує косметичного оновлення — гарний варіант...
$ 190 000
($893/м²)
Продається простора 4-кімнатна дворівнева квартира Святошинський район, вул. Депутатська, 23а. В будинку генератор! Основні характеристики: -Площа квартири: 213 м² –...
$ 112 000
($1 138/м²)
Продається 3 кімнатна квартира за адресою проспект Повітряних Сил 56 ЖК OK’land Соломʼянський район Поверх 17/26. Загальна площа 98,5 квадратних...
$ 225 000
($2 250/м²)
Продам 3 кімнатну квартиру вул. Митрополита Василя Липківського 37в з якісним ремонтом у ЖК "Династія" вул. Квартира розташована на 13...
$ 255 000
($3 542/м²)
? Без комісії для покупця, за запитом надішлю детальний відеоогляд ? Локація: Київ, вул Василя Липківського 16-Г. Солом'янський район. ЖК...
$ 69 000
($1 469/м²)
Продам 1 кк видовую ЖК Ok land, Проспект Воздушных Сил 57, от собственника, 47м, 15 этаж, дом 3й по проекту...
$ 150 000
($2 000/м²)
Без %. В будинку ГЕНЕРАТОР. Продаж 2 ком. квартири вул. Гетьмана Вадима 1б ЖК "Місце мріі" Будинок 2010 року, цегляний...
$ 199 900
($757/м²)
Продам дворівневу видову квартиру 25-26/26 поверхового, в будинку бізнес-класу, ЖК Олександрівський, з власною терасою 33,5 кв.м. У комплексі двоівневий підземний...
$ 310 000
($3 298/м²)
Продаж квартири 94 м у самому центрі Києва на вулиці Велика Васильківська, 14 Царський дім Висота стелі: 4 м Інфраструктура:...
$ 146 000
($3 081/м²)
Продаж однокімнатної квартири, 47,4 м2, ЖК Creator City з сучасним ремонтом та технікою. У будинку є власна газова котельня (без...
$ 399 000
($3 325/м²)
Ексклюзивна квартира в самому серці Києва — Хрещатик, 4 8 поверх Пропонується до продажу унікальна квартира площею 120 м², розташована...
$ 242 000
($3 559/м²)
Пропонується у продаж чудова 2 до квартира загальною площею 68 кв.м. Ремонт виконаний для себе з якісних матеріалів. Спальня окремо...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom