$ 300 000
($4 762/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пропонується на продаж однокімнатна квартира в сучасному ЖК RiverStone, який має закриту територію з власною набережною та парком. За квартирою...
$ 310 000
($3 264/м²)
ЖК"52 Перлина (Pechersk Plaza)", 8 секція, елітна новобудова розташувалася на вулиці Кіквідзе, що безсумнівно є перевагою, адже з неї дуже...
$ 145 000
($1 756/м²)
Продаж Панорамної Квартири ! Квартира після ремонту ніхто не жив, вільна. Дуже тепла та видова. Кондиціонер, підігрів підлоги, ванна, душова...
$ 240 000
($2 667/м²)
Вашій увазі пропонується 3х кімнатна квартира на Липках, вул .Банкова, 3, Сталінка, будинок 1937р., Н=3.30м, поряд Адміністрація Президента, метро Хрещатик...
$ 195 000
($2 747/м²)
Пропонується на продаж 2-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі GREAT. ЖК GREAT ( Грейт) Будинок 2 Квартира з панорамнив видом...
$ 213 500
($3 250/м²)
ЖК Володимирський Вул. Антоновича 109 Ст. метро Палац Україна Ст. метро Олімпійська Загальна площа - 65.7 м2 Площа житлова ...
$ 13 580
($511/м²)
Продам смарт квартиру площею 26,6 м² у новому будинку на старті будівництва (2 поверх)— чудова можливість купити за найкращою ціною...
$ 550 000
($4 366/м²)
ЖК Renaissance Residence розташований у Посольському кварталі Печерська — одному з найпрестижніших районів Києва. вул. Новоселицька, 10 3/9 пов.,будинку 2...
$ 36 500
($1 277/м²)
Продам 1-кімнатну квартиру, ЖК Метро Парк, Каменська 123, 5 поверх/8, цегла, 28,6м2, студія, метро Вирлиця 5 хв пішки, Парк Партізанської...
$ 720 000
($4 500/м²)
Нова 4-кімнатна квартира розташована за адресою: вул. Драгомирова, в чудовому ЖК «Новопечерські Липки». Загальна площа – 160 м2. Дизайнерський ремонт...
$ 390 000
($2 786/м²)
Продаж квартири, вул. Андрія Верхогляда, ЖК Новопечерські Липки В продаж пропонується простора квартира 140 м2 у ЖК "Новопечерські Липки". Квартира...
$ 226 000
($2 093/м²)
До Вашої уваги пропонується 2к квартира з дизайнерським ремонтом у ЖК Панорама на Печерську. Квартира укомплектована меблями та технікою світових...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom