$ 295 000
($1 153/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продаж 5к-квартири вул. Січових Стрільців 52 А, 256 м² Житловий будинок 2008 року побудови розташований в тихому центрі навпроти жіночого...
$ 338 800
($2 796/м²)
Продаж видової 4-кімнатної квартири в історичному центрі Києва вул. Богдана Хмельницького, 58А 121,2 м² | 4 кімнати | 3 спальні...
$ 360 000
($1 915/м²)
Центр Киева. Пирогова ул., дом 6а. Тихое место. Дом клубного формата 2006 г.. Высота потолков 3,3 м. Облицовка керамический кирпич...
$ 150 000
($1 112/м²)
Продаж унікального дворівневого пентхауса для тих, хто шукає простір та естетику в Голосіївському районі! 🏢 Про об’єкт: Локація: вул. Максимовича...
$ 50 000
($2 009/м²)
Продаж 1к кв-ри 24,9 м² в ЖК Smart Concept по вул. Лук’янівська, 22. Без % Продаж 1-кімнатної квартири в Шевченківському...
$ 290 000
($2 417/м²)
Пропонується до продажу простора та світла квартира у самому центрі міста за адресою вул. Антоновича, 72. Загальна площа — 120...
$ 107 000
($2 610/м²)
Для тих , хто любить комфорт та красу!! Енергонезалежний комплекс !!! Поодається 1 кімнатна квартира в елітному , найсучаснішому ...
$ 530 000
($5 197/м²)
Продажа 3к квартиры 102м2, ЖК Park Avenue VIP, просп. Голосеевский #22062 Пропонується стильна 3-кімнатна квартира в престижному житловому комплексі Park...
$ 104 000
($2 036/м²)
Продаж просторої однокімнатної квартири, що розташована у центральній частині Києва, ЖК Злотоустівський, вулиця Злотоустівська 50. ЖК комфорт класу із закритою...
$ 95 000
($2 112/м²)
Пропонується в продаж відмінна, простора 1-кімнатна квартира в житловому комплексі комфорт-класу Республіка (Respublika) від забудовника КАN. Квартира знаходиться на 7...
$ 59 000
($1 264/м²)
Продам однокімнатну квартиру в ЖК Багговутівський, площею 46,7 кв.м. Є всі необхідні документи, я є власником. Можливий торг. Є можливість...
$ 76 000
($2 100/м²)
Продаж 1-кімнатної квартири (НЕ студії) в ЖК «Еврика» вул. Самійла Кішки, Голосіївський район, Київ Пропонується затишна та світла квартира з...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom