$ 113 000
($1 601/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
70 м² свободи під ЄОселю! Сімейна квартира з двома санвузлами (Яслинська, 3) Шукаєте простір, де у кожного буде своя територія?...
$ 79 900
($1 816/м²)
2к з ремонтом. вул. Донця 2-Б. Відрадний, НАУ, Мамаєва Слобода Будинок зданий в 2015, чистий продаж, праву власності більше 3х...
$ 65 000
($1 512/м²)
Продається однокімнатна квартира за адресою Проспект Повітряних Сил 56 в ЖК Ok`Land. Поверх 21/24, площа квартири 43кв.м., простора кімната та...
$ 81 000
($1 158/м²)
Розглядаючи варіанти купівлі квартири один з основних критеріїв, крім відмінної локації, який відіграє ключову роль при виборі – співвідношення ціни...
$ 170 000
($2 298/м²)
До вашої уваги пропонується квартира в ЖК бізнес класу 2016 року L-квартал. Висота стелі 3.10 м. В квартирі зроблений шикарний...
$ 58 000
($1 612/м²)
ЖК Медовий - комплекс в оточенні озер, що має відмінну інфраструктуру та транспортну розв'язку. Монолітний залізобетонний каркас, металопластикові вікна з...
$ 62 000
($2 168/м²)
Продаж без комісії світлої та затишної квартири-студії 28,6 м2 у ЖК «Нагірний Хаус» (Nagirniy House), вул. Якубенківська (Тропініна), 12. Житловий...
$ 41 000
($1 864/м²)
Тихе житло в серці Лук'янівки! На продаж пропонується затишна однокімнатна квартира майже в центрі Києва за адресою: вулиця Білоруська, 28а...
$ 96 000
($1 883/м²)
?Продається тепла 2-кімнатна квартира 51 м² з сучасним ремонтом 2025 року БІЛЯ ЦЕНТРУ КИЄВА. Квартира на ВИСОКОМУ першому поверсі, немає...
$ 45 000
($1 949/м²)
Важливо! Із колегами по цьому об'єкту не співпрацюємо! На продаж пропонується світла однокімнатна квартира площею 23,1 кв. м на вулиці...
$ 264 500
($3 392/м²)
Продам квартиру в ЖК EINSTEIN Concept House, історичний центр Києва Простора 2-кімнатна квартира площею 78 м² на 3 поверсі у...
$ 150 000
($1 112/м²)
Продаж унікального дворівневого пентхауса для тих, хто шукає простір та естетику в Голосіївському районі! 🏢 Про об’єкт: Локація: вул. Максимовича...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom