$ 127 500
($1 678/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Вулиця Липківського (Урицького) 37Б, ЖК "Династія", Солом'янський район. ЖК розташований лише в 10-ти хвилинах ходьби від станції метро "Вокзальна" з...
$ 129 000
($1 611/м²)
ЖК Медовий, вул. Кадетський гай, 10. Продаж видової трикімнатної квартири на 22 поверсі 26 – ти поверхового будинку 2021 року...
$ 139 900
($2 640/м²)
Продаю 1-кімнатну квартиру у ЖК Мангеттен. Ремонт виконаний як для себе, не для продажу. Власник...
$ 90 000
($1 454/м²)
Продається 2-кімнатна квартира, Зоологічна вул., 6-В. Квартира розташована на 1-му поверсі утепленого будинку 1998-го року, збудованого за індивідуальним проєктом. Загальна...
$ 125 000
($1 901/м²)
Комфорт і престиж у центрі Києва! Живіть у ритмі міста та в атмосфері історії! Продається 3-кімнатна квартира на вулиці Бульварно-Кудрявській...
$ 96 000
($1 883/м²)
?Продається тепла 2-кімнатна квартира 51 м² з сучасним ремонтом 2025 року БІЛЯ ЦЕНТРУ КИЄВА. Квартира на ВИСОКОМУ першому поверсі, немає...
$ 45 000
($1 949/м²)
Важливо! Із колегами по цьому об'єкту не співпрацюємо! На продаж пропонується світла однокімнатна квартира площею 23,1 кв. м на вулиці...
($1 731/м²)
Затишна 2-кімнатна квартира, розташована на 5 поверсі 7-поверхової престижної сталінки, 52 кв.м кімнати окремі, санвузол суміжний, балкон, ліфт...
$ 264 500
($3 392/м²)
Продам квартиру в ЖК EINSTEIN Concept House, історичний центр Києва Простора 2-кімнатна квартира площею 78 м² на 3 поверсі у...
$ 115 000
($2 195/м²)
Продається сучасна та затишна квартира площею 52,4 м² у житловому комплексі Park Land, розташованому на межі Голосіївського та Солом’янського районів...
$ 177 000
($3 934/м²)
?️ Київ, Лук’янівка, вул. Ґарета Джонса (Сім’ї Хохлових) ✨ Сучасна квартира з дизайнерським ремонтом Пропонується стильна та продумана квартира площею...
$ 80 000
($2 223/м²)
БЕЗ КОМІСІЇ% ДЛЯ ПОКУПЦЯ Вашій увазі пропонується світла та простора квартира в новобудові, ЖК Svitlo Park. Концепція житлового комплексу "місто...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom