$ 106 500
($1 691/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продаж затишної однокімнатної квартири в Солом`янському районі з якісним ремонтом в сучасному будинку. Планування: • Велика простора спальня з величезною...
$ 2 103 300
($55 205/м²)
єОселя ! Біля центу Києва новобудова з правом власности, від забудовника, клубному "Будинок на Волошина" Продаж 1к квартири 38,1м2 (після...
$ 83 000
($1 457/м²)
Продаж 2-кімнатної квартири в м. Київ по вулиця Григорія Гуляницького 39А— комфорт, стиль і зручне розташування! Простора 2-кімнатна квартира загальною...
$ 265 000
($1 537/м²)
Продається дворівнева квартира в будинку клубного типу. На кожному поверсі - 1 квартира. Квартира видова, має вихід на дах (терраса)...
$ 185 000
($1 609/м²)
Пропоную купити квартиру, яка знаходиться на Солом'янці, вул. Лобановського 4в в районі з інфраструктурою та транспортною розв'язкою. Ремонт у квартирі...
$ 999 000
($2 007/м²)
Вул. Дегтярівська 25А. ЖК Cosmopolitan Розкішний пентхаус з двома терасами чекає на нового власника! Найкраща пропозиція для щоденного перебування вашої...
$ 141 000
($2 390/м²)
Продаж 2-кімнатної квартири 59м2 в ЖК Crystal Park Tower, пр-т Берестейський, 42 #31519 Продається 2-кімнатна квартира в ЖК Crystal Park...
$ 159 000
($1 082/м²)
Пропонується у продаж пентхаус по вул. Олеся Бердника 1 ЖК Нивки парк 9 будинок, вже введений в експлуатацію Перепоступка! 16-17...
$ 525 000
($1 910/м²)
Пентхаус у центрі Києва, де простір і локація працюють на вас. 275 м² свободи, світла й можливостей у самому серці...
$ 90 000
($1 731/м²)
Затишна 2-кімнатна квартира, розташована на 5 поверсі 7-поверхової престижної сталінки, 52 кв.м кімнати окремі, санвузол суміжний, балкон, ліфт...
$ 260 000
($2 709/м²)
Пропоную купити, простору і дуже комфортну квартиру площею 92 кв.м. у відомому сучасному житловому комплексі закритого типу бізнес-класу на Подолі...
$ 115 000
($2 195/м²)
Продається сучасна та затишна квартира площею 52,4 м² у житловому комплексі Park Land, розташованому на межі Голосіївського та Солом’янського районів...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom