$ 97 620
($740/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Власна квартира з документами в секції А, яка була здана в 2020 році. Найкраще планування серед дворівневих квартир комплексу. Величезна...
$ 62 000
($1 345/м²)
Пропонуємо 2-х кім.квартиру, Шевченковский р-н, вул О.Теліги 21-А , затишне місце, від метро Дорогожичі 5 хвилин пішки, поруч дитсадок, школа...
$ 360 000
($2 000/м²)
Площа: 180 м² Кількість кімнат: 5 Поверх: 20 з 24 Тип будинку: Монолітно-каркасний, 2013 р. побудови Стан: З дизайнерським ремонтом...
$ 61 000
($1 285/м²)
Спецпроект! Продається 2-кімнатна квартира в Шевченківському районі, у цегляному будинку на вулиці Дегтярівська 58! Будинок 1971 року! Квартира знаходиться на...
$ 335 000
($1 197/м²)
Продаж ексклюзивної квартири Олександра Конинського , 52/58 280 м2 Квартира дворівнева, 8 та 9 поверх. В квартирі зроблено ремон, паркет...
$ 205 000
($2 563/м²)
Продаж квартири площею 80 м2 у сучасному ЖК Victory V Квартира розташована на 15 поверсі. Планування: простора кухня-гостинна, спальня кімната...
$ 730 000
($2 886/м²)
До продажу пропонується 6-ти кімнатна квартира в ЖК Діамант, зонована кухня-вітальня, кабінет, дві дитячі кімнати, дві спальні, 3 санвузли, пральня...
$ 660 000
($3 000/м²)
Нові ліфти? Діючий камін ? Мармурові автентичні сходові марши ? Залізобетон ? Висота стін 4 метри ? Видова панорама на...
$ 123 000
($1 663/м²)
• Київ, Ростиславська (Рибалка Маршала), 5а, Forward; Спецпроект 2016-2020 рр; стіни: цегла; перекриття: залізобетон; поверховість: 11; стоянка; ліфт; ЖК “Forward”...
$ 149 000
($1 354/м²)
Продаж дизайнерської 3-кімнатної квартири біля метро "Теремки" з видом на ліс Пропонується до продажу велика 3-кімнатна квартира (110.1 м²), розташована...
$ 70 000
($1 490/м²)
Пропонується до продажу моя власна простора квартира. вул. Загорівська 25 1-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі ,всі комунікації підключені на...
$ 148 000
($1 805/м²)
Продаж просторої квартири в одному з найкращих ЖК Голосіївського району "Метрополіс"! 3й будинок, здача впродовж двох місяців! Планування: - кухня...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom