$ 80 000
($1 539/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
#10015 Актуально Простора 1-кімнатна квартира в ЖК бізнес-класу «Авіатор» Адреса: просп. Любомира Гузара, 26 (Комарова) Пропонується до продажу світла та...
$ 55 000
($1 196/м²)
БЕЗ КОМІСІЇ продаж 2 кім квартири вул Новопольова 101 - А. Цегляний будинок. Зручний 3 поверх. Є газ. Частково зроблений...
$ 60 000
($1 313/м²)
Продаж затишної 2 кімнатної квартири. Солом'янський рн, вул. Олекси Тихого 81/83 Дуже вдале розташування, поряд метро Берестейська та Шулявська. Середній...
$ 140 000
($1 667/м²)
Просп. Лобановського, 4б. ЖК Олександрівський . Севастопольська площа. Генератор. Простора 2-х кімнатна квартира 84 м.кв. 17/25 пов.будинку . Раціональне планування:...
$ 120 000
($2 449/м²)
Продається стильна 1-кімнатна квартира в сучасному ЖК "Cappuccino House". Новий дизайнерський ремонт та повна комплектація преміальними меблями і технікою. //Деталі...
$ 138 000
($2 060/м²)
Пропонується 2-кімнатна квартира в ЖК Ізумрудному, за адресою вул. Генерала Шаповала 2а. У квартирі окрема спальня, простора кухня-вітальня, санвузол, гардероб...
($1 865/м²)
Місто Київ ,вул Якубенківська , Nagirniy House буд 7 кв 64. Продаж квартири в сучасному новому будинку загальною площею 29м2...
$ 295 000
($1 153/м²)
Продаж 5к-квартири вул. Січових Стрільців 52 А, 256 м² Житловий будинок 2008 року побудови розташований в тихому центрі навпроти жіночого...
($1 394/м²)
Продажа, обмен квартиры в Киеве Шевченковский район, возле Американского посольства ( безопасный район Киева ) Жк на стадии завершения строительства...
$ 111 000
($2 775/м²)
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК бізнес-класу [посилання приховано] Будинок A07, секція A0701 Пропонується квартира з уже виконаними дорогими чорновими та...
$ 142 000
($1 559/м²)
✨ 4-кімнатна квартира в ЖК «Метрополіс», планування 4А-2 ✨ Пропонується простора квартира площею 91,1 м² на 4-му поверсі сучасного комплексу...
$ 199 000
($3 290/м²)
Продаж унікальної 2-кімнатної квартири в самому серці Києва! ? Майдан Незалежності, вул. Мала Житомирська, 7 Пропонуємо до продажу затишну та...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom