$ 105 000
($1 680/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продам Євродвушку в ЖК Русанівська Гавань. Адреса: Микільсько-Слобідська 10 Поверх 25/26 Загальна площа 62 м2/16,6м2/ 25 м2, сан вузол ...
$ 179 000
($2 173/м²)
Пропонується 2 кімнатна квартира у преміальному житловому комплексі клубного типу ЖК "Патріарх Хол". 32 квартири з підземним паркінгом. Закрита територія...
$ 30 000
($750/м²)
Вашій увазі пропонується видова, простора однокімнатна квартира з вільним плануванням в ЖК Східна Брама. Стан квартири - після будівельників, прекрасний...
$ 995 000
($7 654/м²)
Продажа квартиры, ЖК Tetris Hall, ул. Федорова, Печерск Продаж квартири, ЖК Tetris Hall, вул. Федорова, Печерськ Квартира мрії в серці...
$ 80 000
($1 026/м²)
2-кімнатна квартира площею 78 м2 поруч з метро 12 хвилин пішки у ЖК "Вудсторія", Дарницький район. Ідеальний варіант для сім'ї...
$ 1 550 000
($5 872/м²)
Продаж квартири, ЖК Jack House, бул. Лесі УкраЇнки Продажа квартиры, ЖК Jack House, бул. Леси Украинки Ексклюзивна квартира з дизайнерським...
$ 117 000
($1 684/м²)
Продаж готового бізнесу — квартира під подобову оренду м. Київ, вул. Драгоманова, 2А Пропонується інвестиційна квартира площею 69,5 м² на...
$ 255 000
($3 750/м²)
Продаж квартири ЖК «Новопечерська Вежа» | Печерськ вул. Михайла Бойчука, 41Б Нова 2-кімнатна студія з ремонтом 12 поверх · 68...
$ 122 000
($1 743/м²)
Без% Пропонується СУПЕР - ВИДОВА 2-кімнатна квартира з панорамою на Дніпро в ЖК Great, Київ. Найкращий вид та планування в...
$ 1 200 000
($4 286/м²)
Новопечерські Липки, апартаменти загальною площею 280м2 з авторським дизайнерським ремонтом на вул. Драгомирова. Планування апартаментів включає в себе; вітальня з...
$ 87 000
($1 184/м²)
Тепла та світла квартира у відмінному стані після косметичного ремонту. 96 серія будинку. Н=2.7 м. Три окремі кімнати. Санвузол окремий...
$ 375 000
($4 839/м²)
Продаж 2-кімнатної ексклюзивної квартири в Печерському районі, вул. Ділова 1/2. Престижний ЖК Tetris Hall, центр міста, біля метро Олімпійська. Квартира...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom