$ 137 000
($2 491/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продається стильна дизайнерська квартира в ЖК Нова Англія. 2 кімнати. 55 м , Простора та функціональна кухня- вітальня , і...
$ 210 000
($1 214/м²)
Продаю 4-кімнатну квартиру площею 173 кв.м. з офісним ремонтом на вулиці Провіантській 3, колишня вулиця Гали Тимофєєвої. Знаходиться на третьому...
$ 754 000
($5 783/м²)
Авторський проект в ЖК AuRoom Завжди мріяли про райський куточок у великому місті? Це можливо з квартирою на 130.4 м2...
$ 255 000
($2 973/м²)
Продаж 2-кімнатної квартири ЖК Podil Plaza Residence на Подолі. Без комісії для покупця. Загальна площа квартири 85,8 кв.м, житлова ...
$ 221 000
($1 842/м²)
Квартира в сучасному жк, Голосіїво, з сучасним якісним ремонтом, має велику вітальню та кухню з островом, дві кімнати, 2 балкони...
$ 119 000
($1 767/м²)
Супер Пропозиція , Співпрацюємо , можливо під Є програми ПРОДАЖ 2 кімнатної Видової двосторонньої квартири в новобудові ЖК Вежа На...
$ 83 000
($1 239/м²)
Продається двокімнатна квартира в ЖК «Perfect town». Квартира з гарним плануванням. Стан - повністю побудований будинок, на етапі введення в...
$ 2 226 500
($36 500/м²)
Пропонується на продаж 1-кімнатна квартира відомого і надійного забудовника ДБК в ЖК Деснянський. Комплекс складається з 3-х. багатоповерхових будинків з...
$ 469 000
($4 467/м²)
Пропонується на продаж розкішна 2-кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом площею 105 м², виконана з використанням високоякісних матеріалів та преміальних меблів...
$ 34 500
($925/м²)
ЖК Деснянський ГЕРОЇВ ЕНЕРГЕТИКІВ 43 37м² - Студія З балконом Санвузол спільний Поруч з новими будинками мешканці знайдуть необхідну інфраструктуру...
$ 38 800
($1 000/м²)
Продам свою однокімнатну квартиру в новобудові комфорт-класу «Twin House» за адресою Крайня 1. 1 секція, 17 поверх, 38.80 м2, висота...
$ 40 000
($1 429/м²)
Пропонуємо на продаж квартиру у зеленому масиві Києва! Адреса: просп. Дмитра Павличка буд. 10А Будинок цегляний, парадне охайне, склопакети, ліфт...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom