$ 220 000
($1 492/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пропонується 5ти кімнатна ( 5 спалень) квартира. За адресою вул. Драгоманова 2. Дарницький р-н. мкр. Позняки. S=147,5 м2. Поверх 11/25...
$ 1 550 000
($4 984/м²)
#28363 Ексклюзивна квартира з дизайнерським ремонтом у Jack House, Київ бул. Лесі Украинки, 7В. Пропонується у продаж розкішна квартира з...
$ 75 360
($1 112/м²)
Вас вітає особистий менеджер з нерухомості компанії РІЕЛ. Ми працюємо з 2003 року і добре знаємо, наскільки важливо знайти дім...
$ 365 000
($2 535/м²)
Продаж 4-кімнатної квартири на вул. Підвисоцького, 6В Пропонується до продажу простора 4-кімнатна квартира з якісним ремонтом, розташована за адресою: вул...
$ 189 990
($796/м²)
Без комісії для покупця. Продаж пентхаусу з видом на Київ! Срібнокільська, 22 Пропонується до продажу просторий 5-кімнатний пентхаус загальною площею...
$ 128 000
($2 262/м²)
Кімнати роздільні. Висота стелі 3.40 м, Квартира потребує ремонту . Вікна виходять у тихий двір. Гарний варіант як для себе...
$ 410 000
($5 190/м²)
Продаж квартири, ЖК Новопечерські Липки, Драгомирова, Верхогляда Продаж 2к квартири 79м2, ЖК Новопечерскі Липки, Драгомірова, 19а Продаж эксклюзивної дизайнерської 2к...
$ 155 000
($3 370/м²)
Код об’єкту: 18272 Пропонується світла 1-кімнатна квартира площею 46 м², розташована на 3 поверсі в самому центрі міста. Квартира повністю...
$ 274 820
($3 300/м²)
Продаж квартири, ЖК Новопечерські Липки, Драгомирова, Верхогляда Квартира в ЖК "Новопечерські Липки", 6-а черга, будинок 19б. Квартира з просторим плануванням...
$ 1 100 000
($9 017/м²)
3-кімнатна квартира з терасою та дизайнерським ремонтом | TARYAN TOWERS, 122 м² вул. Іоанна Павла II, 12 | Поверх 8/33...
$ 2 299 000
($8 843/м²)
Мазепа Іван (Січневе повстання), 11-Б, Вид на Дніпро • 9-й поверх, площа: 264 м2. Елітний житловий комплекс "Diamond Hill" з...
$ 141 380
($1 959/м²)
Продается 1-к квартира площадью 72,17 кв.м. от застройщика РИЭЛ в ЖК бизнес-класса "Maxima Residence" по адресу: Евгения Коновальца, 30. В...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom