$ 99 000
($1 469/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Продається будинок з гостьовим будинком та гаражем у Гатному біля озера Площа основного будинку: 67,4 м² + мансардний поверх Площа...
$ 145 000
($1 133/м²)
Продам будинок у Ворзелі Одноповерховий будинок — 128м² Земельна ділянка — 5,7 соток В будинку зроблене максимальне чистове оздоблення :...
$ 130 000
($1 000/м²)
В продажу дуплекс з ремонтом без меблів, з укомплектованим сан вузлом. Індивідуальне газове опалення Вода центральна Каналізація скептик. Сусідній дуплекс...
$ 225 000
($1 196/м²)
Будинок площею 188,2 м² в центрі Гостомеля, поряд вся інфраструктура (школа, садочок, ринок, супермаркети, амбулаторія, зупинка транспорту) 3 хв до...
$ 76 000
($691/м²)
Пропонується до продажу таунхаус у комплексі з 6 будинків та розташованому на закритій території. Площа - 82 м + мансарда...
$ 140 000
?Продаж дуплексу 140 кв.м. в Петропавлівська Борщагівка ✔️ 200 метрів до Ліцея №1 та садочка. Готовий до ремонту! Ділянка 2...
$ 48 000
($706/м²)
Продаж 2-х поверхового будинку у смт. Гатне Пропонується до продажу житловий будинок з документами, яким більше 3-х років. Основні характеристики:...
$ 128 000
($1 050/м²)
Одноповерховий будинок площею 122 м² Ділянка 6 соток Комунікації: • Центральна каналізація • Центральне водопостачання • Електроенергія 16 кВт •...
$ 110 000
($1 100/м²)
Тихий та зручний район, де все поруч: школа, магазини, парк для прогулянок. Ідеальне місце для тих, хто хоче жити спокійно...
$ 479 000
($826/м²)
ПРОДАЖ Будинок у Віті Поштовій Просторий будинок із зручним плануванням, розташований у тихому приватному секторі с. Віта Поштова, всього за...
$ 200 000
($710/м²)
Сучасний будинок в Стоянці-1 Просторий та стильний будинок, збудований у 2021–2022 роках за індивідуальним архітектурним проєктом із якісної цегли. Розташований...
$ 350 000
($863/м²)
? Продається великий будинок, розташований в елітній локації Петропавлівської Борщагівки, прямо навпроти лісу. Це місце для найвибагливіших покупців з інвестиційним...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom