$ 300 000
($1 200/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Великий будинок в одній з найкращих зелених локацій: тиха (тупікова) вулиця, навколо лише нові котеджи і приємні сусіди. Будували для...
$ 95 000
($1 092/м²)
с. Горенка/Київська область Дуплекс з ремонтом та меблями. Будинок загальною площею 87.5 кв.м, розташований на земельній ділянці 2,5 сотки. Будинок...
$ 100 000
($1 040/м²)
Продаж одноповерхового будинку в Гореничах. Велика кухня-вітальня , три спальні, санвузол, гардеробна та тераса. Газ, котел 24 квт! Свердловина на...
$ 410 000
($1 199/м²)
Площа будинку: 342 кв.м.; Земельна ділянка: 10 соток. Комунікації: - Водопровід: свердловина 55 м.; - Каналізація: міська каналізація; - Газ:...
$ 101 000
($1 075/м²)
Продаж Таунхаусу з ремонтом в Гостомелі по вулиці Молодіжна площею 95 м2. Опалення двоконтурний газовий котел, тепла підлога 1 поверх...
($848/м²)
Преміальний дуплекс в Ірпені Ціна: 100 000 $ Сучасний дуплекс у затишному зеленому районі Ірпеня. Простора ділянка, продумана архітектура та...
$ 180 000
($1 500/м²)
Пропонуємо сучасний одноповерховий будинок в Ходосівці, вул. Озерна, Новообухівської траса. Поруч розташоване КМ «Хутір Ясний», озеро "Ходосівка", ТЦ Мануфактура, елітний...
$ 700 000
($1 331/м²)
Продажа дома в Бучанском районе, в центре с. Святопетровское. Общая площадь - 526 кв.м, жилая площадь - 198 кв.м. Площадь...
$ 105 000
($955/м²)
Площа таунхауса: 110 кв.м.; Земельна ділянка: 1 сотка. Комунікації: - Водопровід: центральне водопостачання; - Каналізація: міська каналізація; - Газ: центральне...
$ 110 000
($1 310/м²)
Площа будинку: 84 кв.м. Земельна ділянка: 1,5 соток(будова і передній двір під парко місце та терасу) Будівництво: - Стіни: газоблок...
$ 75 000
($798/м²)
Житловий комплекс "New Smart 9" у Гатному Зданий. Уже є документи права власності! На генплані №9, площа: 94 м2. Розтермінування...
$ 90 000
($900/м²)
Пропонується фасадний будинок площею 100 м² на ділянці 4 сотки. Продумане планування: 3 окремі спальні, простора кухня-вітальня з виходом на...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom