$ 27 000
($204/м²)
Площа загальна:
Площа корисна:
Пропонується до продажу окрема будівля 133 м² в самому серці Біляївки! Це ідеальна пропозиція для вашого бізнесу: простора зала площею...
$ 75 000
($981/м²)
Готове бізнес-приміщення в ЖК «Золота Ера», Одеса Продається універсальне комерційне приміщення з готовим ремонтом у сучасному житловому комплексі з активним...
$ 500 000
($731/м²)
Продам окрему будівлю на вул. Лазурна. Активне прохідне місце. Своє паркування 10-12 автомобілів. Офіси постійно знаходяться в оренді. У всій...
$ 100 000
Пропонується до продажу ділянка під комерцію у районі Чорноморки. Загальна площа 10 соток, ширина фасаду – 11 метрів. За бажанням...
$ 110 000
($179/м²)
Пропонується до продажу універсальний комерційний об'єкт із широкими можливостями для ведення та розвитку бізнесу. Зручне розташування поблизу Одеси, фасадна територія...
$ 1 500 000
($447/м²)
Продаж підприємства-База будівельних матеріалів. м. .Б- Дністровський. Оптово-роздрібний продаж будівельних матеріалів на півдні області. База складається з будівель та споруд...
$ 70 000
($142/м²)
Продаж будинку вільного призначення у м. Теплодарі Захищена територія 0,1347 га. На земельну ділянку оформлено довгостроковий договір оренди. Загальна площа...
$ 33 000
($1 035/м²)
Пропонуємо вам унікальну можливість придбати комерційне приміщення із фасадним розташуванням у сучасному житловому комплексі ЖК SMART CITY біля ТЦ Атриум...
$ 149 900
($2 307/м²)
Готовий бізнес у Фонтанці — заробляйте та грійте! Пропонується до продажу діючий бізнес, який має стабільний попит, особливо у теперішній...
$ 24 000
($924/м²)
Представляємо вашій увазі унікальну пропозицію - комерційне приміщення з євроремонтом в новому цегляному будинку на Іллічівці, Лиманському районі Одеської області...
$ 200 000
($1 093/м²)
Пропонується до продажу половина 4-поверхового адміністративно-господарського комплексу площею 183 м² - сучасний комерційний об'єкт з високою інвестиційною привабливістю! Комплекс розташований...
$ 300 000
($726/м²)
Продам ексклюзивний варіант комерційних та виробничих приміщень в самому центрі Чорноморська. До 400м² готової площі під бізнес. Ремонт та профілювання...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom