$ 80 000
($243/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Продається приватизована земельна ділянка 10 соток з коробкою будинку, розміром 11Х11. Загальна площа 330 квадратів без урахування мансардного поверху. У...
$ 20 000
($400/м²)
Пропонуємо до вашої уваги можливість придбати нерухомість мрії - цей прекрасний будинок нової будівлі, розташований у Первомайському. Даний будинок має...
$ 35 000
($438/м²)
Пропонуємо до вашої уваги домоволодіння в Новій Дофінівці, Лиманському (Комінтернівському) районі Одеської області. Цей об'єкт з ракушняка розташований на вулиці...
$ 55 000
($524/м²)
Таунхаус з мансардним поверхом, розташований в Іллічівці (Іллічанка), по вулиці Садовій, у межах селища Котовського. Загальна площа 120 м2, житлова...
$ 10 000
($200/м²)
Продам будинок в Кубанці! Розташований недалеко від селища Котовського, за 30 хвилин їзди! Транспортне сполучення: ходить маршрутне таксі 3 рази...
$ 370 000
($1 234/м²)
Двоповерховий будинок у Фонтанці-2. Продумане планування, якісний ремонт. На першому поверсі кухня з виходом на терасу, простора зала з каміном...
$ 700 000
($1 191/м²)
Продам новий, великий, гарний будинок на березі моря. Будинок знаходиться у Фонтанці (Сосновий берег) - під внутрішні оздоблювальні роботи (вільне...
($1 778/м²)
Унікальна пропозиція на ринку нерухомості! Представляємо вам затишний та стильний капітальний будинок у Фонтанському районі, розташований на вулиці Патріотичній. Цей...
$ 17 000
($119/м²)
Пропонується до продажу величезний будинок-коробка в Доброславом. Просторий будинок для великої родини. Світло заведений, інші комунікації по фасаду. Готовий перший...
$ 45 000
($347/м²)
Пропонується у продаж затишний будинок у другій лінії моря – ідеальний варіант для відпочинку та інвестицій! Площа будинку 130м2, 3...
$ 240 000
($800/м²)
Чудова пропозиція! Пропонується до продажу будинок у Крижанівці на найпопулярнішій вулиці. Будинок чудово підходить як для власного проживання великої родини...
$ 14 000
Пропонується до продажу ділянку 10 соток у селі Красносілка, за 10 хв від міста. На ділянці є незавершена будова –...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom