$ 100 000
($500/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Продам будинок під оздоблення. Простора коробка площею 200 кв.м, виконана за індивідуальним проектом, з чудовим видом на морську затоку. Великі...
$ 35 000
($460/м²)
В продажу новий будинок в смт Овідіополь . Розташований на ділянці десять соток . Нова нарізка - поруч активно забудовується...
$ 480 000
($2 000/м²)
Представляємо вашій увазі унікальну пропозицію на ринку нерухомості – новий будинок площею 175 кв.м. у Совиньйоні на ділянці 8 соток...
$ 950 000
($2 625/м²)
Продам елітний будинок біля моря в Совіньйоне. Будинок на два поверхи, збудований з кримського ракушняка, товщина стін 70 см (ідеальний...
$ 1 180 000
($1 686/м²)
Будинок преміум-класу з ремонтом в Совіньйоне. Загальна площа 700 кв. м. Ділянка 8 соток. Будинок будується в палацовому стилі, білого...
$ 350 000
($1 347/м²)
2-х поверховий будинок з ракушняка в Царському селі-2. 1-й поверх: кухня-їдальня 16 м2, дві спальні - 16, 5 та 16,2...
$ 50 000
($521/м²)
Для тих хто хоче жити у передмісті продається таун-хаус за 7 км від Одеси. 3 рівні, 96 кв.м. 1 рівень:...
$ 160 000
($616/м²)
Новий, сучасний будинок у Новій Долині. Побудований з черепашника. Загальна площа 260 метрів – 2 поверхи, 3 рівні. Перший поверх:...
$ 380 000
($1 218/м²)
У відмінному районі, в пішій доступності до моря! Якісний, просторий будинок на 4 рівня, 1-й поверх - вітальня, кухня з...
$ 250 000
($801/м²)
Добротний господарський будинок 312,2 кв. м. на 5 сотках у Совіньйоні-1. Перший поверх: сауна, басейн, топкова, санвузол. Другий поверх: кухня...
$ 150 000
($955/м²)
Двоповерховий будинок на Золотій гірці, розташований на 10 сотках. Будинок добротний, збудований з черепашника. Площа 157 кв.м., кухня, вітальня, 3...
$ 95 000
($678/м²)
"Добрий хутір". Пропонується до продажу новий сучасний будинок, побудований за індивідуальним проектом у мальовничому місці з видом на Сухий лиман...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom