$ 85 000
($759/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Кутовий таунхаус в закритому охороняємому кооперативі "Дайберг". Ділянка 1,2 сотки. Забудована вулиця - елітне забудовання. Кооператив розташований недалеко від міста...
$ 93 480
($964/м²)
Таунхаус на закритій території в центрі Червоного Хутора. У будівництві використовувалися якісні матеріали. Стан від будівельників. Зроблено розведення всіх комунікацій...
$ 105 000
($840/м²)
Продам дуплекс в Совиньоне. Загальна площа 125 кв. м. Стан внутрішній оздоблення. Фасадні роботи виконані. У будинку проведені всі комунікації...
$ 45 000
($469/м²)
Для тих, хто хоче жити в передмісті, продається таун-хаус в 7 км від Одеси. 3 рівні, 96 кв.м. 1 рівень:...
$ 200 000
($1 082/м²)
Продам будинок в Центрі Червоного Хутора. Загальна площа 185 кв. м. У будинку розташовані: кухня - вітальня, кабінет, 3 спальні...
$ 40 000
($1 000/м²)
Продам будинок-дачу біля моря. Нотаріальна угода про продаж. Совіньон-3, кооператив Отрада. Двоповерховий будинок. Загальна площа 40 кв.м. На другому поверсі...
$ 185 000
($1 424/м²)
Ідеальне місце для Вашого комфортного життя! Представляємо вашій увазі будинок, де все продумано до найдрібніших деталей. На першому поверсі ви...
$ 78 000
($520/м²)
У продажі будинок нової побудови з ділянкою Авангард/Виноградна! У продажі простора ділянка правильної форми з двома будинками на території. Один...
$ 228 000
($1 434/м²)
Продаю двоповерховий житловий котедж з ділянкою унікальному місці, селище Грибівка, на березі Чорного моря. Закрита охороняється територія. Сучасний будинок 160...
$ 98 500
($694/м²)
• Монолітно-каркасний фундамент; • Стрічковий фундамент з блочним заповненням, гідроізольований та утеплений, з подвійним армо-поясом; • Залізобетонні плити перекриття між...
$ 320 000
($1 392/м²)
Продам будинок в елітному поселенні Совіньон-2. Загальна площа 230 кв. м. Побудований з газобетону, утеплений мінватою, дах - м'яка черепиця...
$ 50 000
($521/м²)
Для тих, хто хоче жити за містом, продається таун-хаус в 7 км від Одеси. 3 поверхи, 96 кв.м. 1 поверх:...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom