$ 170 000
($945/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Продам господарський будинок в Червоному Хуторі. Будинок 2 поверхи 180 м, чистий, житловий. На першому поверсі кухня-їдальня з виходом на...
$ 385 000
($1 605/м²)
Представляємо вашій увазі унікальну пропозицію на ринку нерухомості – новий будинок площею 240 кв.м. у Совиньйоні на ділянці 4 соток...
$ 365 000
($1 521/м²)
$ 97 060
($943/м²)
Таунхаус на закритій території у центрі Червоного Хутора. У будівництві використовувалися якісні матеріали. Стан від будівельників. Зроблено розведення всіх комунікацій...
$ 110 000
($1 100/м²)
Продається сучасний таунхаус у Царському селі. Будівля з червоної цеглини. Площа 100 кв.м.+20 кв.м. горищний рівень. Фасадні роботи виконані у...
$ 76 990
($794/м²)
$ 120 000
($256/м²)
Продається будинок для великої родини чи під бізнес! В одному з найбільш популярних районів Одеси (Чорноморка-Лиманка). 10 соток земельна ділянка...
$ 62 000
($795/м²)
Продається таун-хаус 78 кв. м. з частковим ремонтом в ЖМ Зелений Гай. Ділянка 1,39 сотки. Поруч ЖМ Совіньйон, море, кафе...
($847/м²)
Пропонується до продажу будинок в Овідіополі з видом на лиман. На великій красивій ділянці 15 соток розташований 2-поверховий будинок та...
$ 41 000
($564/м²)
Продам одноповерховий будинок у смт.Великодолинське. Будинок під внутрішні роботи, сан. вузол та душ на вулиці, є місце для встановлення в...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom