$ 690 000
($4 313/м²)
Площа загальна:
#18765 Продаж офісних приміщень в центрі Києва, вул. вулиця Бульварно-Кудрявська, ЖК "Ярославів Град" Повністю новий ремонт Загальна площа: 160 м2...
$ 135 000
($3 375/м²)
Продаж комерційного приміщення в історичному центрі Києва Пропонується до продажу комерційне приміщення (об’єкт сфери обслуговування), розташоване в історичному центрі міста...
$ 70 000
($4 667/м²)
#RR7457 Продаж паркомісця в самому серці Києва безпечний та зручний вибір для вашого авто! Характеристики паркомісця: Адреса: вул. Володимирська, 21...
$ 1 300 000
($2 621/м²)
Продаётся коммерческое помещение — 500 м² на ул. Гоголевская Предлагается к продаже просторное и стильное коммерческое помещение площадью 500 м²...
$ 165 000
($1 814/м²)
Січових Стрільців (Артема), 26, • Кафе, 1-й поверх, площа: 90,5 кв.м; Продається затишне кафе, за 10-15 хвилин ходьби від станцій...
$ 1 900 000
($3 334/м²)
Офис расположен на четвертом этаже четырехэтажного административного здания. Жилых квартир нет. Фасадный дом, фасадный вход, три фасадных балкона. Высота потолков...
$ 30 000
($400/м²)
Продаж 2 фасадних гаражі з можливістю бізнес-використання! Пропонуються до продажу два гаражі 34 м² та 45 м² у цікавій локації...
$ 1 050 000
($4 773/м²)
Продаж повністю мебльованого офісу 220 м2 за адресою вул. Берестейський Проспект, 42. ЖК Крістал Парк Тауер. Новий ЖК бізнес класу...
$ 440 000
($2 418/м²)
ЖК Ярославів Град! Бульварно-Кудрявська (Воровського), 15А. Нежитлове приміщення з окремою вхідною групою та гарним і якісним ремонтом на 1 поверсі...
$ 4 900 000
($1 186/м²)
Пропонується на продаж 6-поверхова будівля 4134 м2 у центрі Києва. Фасадний в'їзд та закрита територія. Частково є орендарі. Готовий бізнес...
$ 800 000
($2 500/м²)
Продажа помещения, Шевченковский р-н, Центр. Продаж приміщення, Шевченківський р-н, Центр. Фасадне приміщення розташоване в центрі міста Києва за адресою: вул...
$ 650 000
($7 143/м²)
Продаж преміум-офісу | вул. Терещенківська, 13 | Центр Києва Історичний особняк родини Ханенків у самому серці столиці. Статусна локація з...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom