$ 350 000
($2 610/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пропонується стильна сучасна дворівнева квартира в царському будинку з ліфтом. Виконано ексклюзивний капітальний ремонт у стилі арт-деко з використанням високоякісних...
$ 225 420
($3 400/м²)
Простора та стильна квартира площею 66,3 м² з сучасним дизайнерським ремонтом — повністю готова до комфортного проживання. Раціональне планування включає...
$ 145 000
($3 223/м²)
ПРОДАЖ 1-кімнатної квартири в ЖК Faina Town м. Київ, вул. Салютна, 2Б Пропонується до продажу стильна 1-кімнатна квартира з якісним...
$ 299 000
($1 994/м²)
Пропонуємо унікальну можливість придбати квартиру в самому серці Києва, в престижному районі біля Золотих Воріт. Квартира розташована в якісному царскому...
$ 140 000
($2 118/м²)
Маю також варіант - Обсерваторна 12А. пров. Чехівський, будинок 2. Шевченківський район, до метро Золоті Ворота 13 хвилин пішки. (10-поверховий...
$ 55 000
($786/м²)
Нова квартира в сучасному комплексі! Продається 2-кімнатна квартира на вулиці Михайла Максимовича, 3. Стан помешкання — після будівельників. Чудова можливість...
$ 198 000
($2 912/м²)
✅ АКТУАЛЬНО! ЗОЛОТІ ВОРОТА! РЕМОНТ! 3кім=68м²! Чикаленка, 2-4/7! ✔ Продаж апартаментів в монументальній "сталінці" поряд з Золотими Воротами. ✔ Квартира...
$ 135 000
($1 478/м²)
Гарна та простора квартира з видом на Дніпро! Продається 3-кімнатна квартира на вулиці Левітана, 3. Вдале планування, окремі кімнати правильної...
$ 300 000
($3 334/м²)
Бульварно-Кудрявська вул. (Воровського), 31-А Тихий центр. Квартира двох стороння. Сталінка, цегляний будинок, дуже товсті стіни. Загальна площа 90 кв.м. Висота...
$ 200 000
($1 627/м²)
Продаж 3-кімнатної квартири 123м2 на вул. Паньківській, 68/21, в Паньківщині. Голосіївський р-н, з великою кухнею-вітальнею, 3 окремими кімнатами, 2 ванними...
$ 285 000
($1 839/м²)
Продаж затишної 4-кім. квартири у Центрі Києва Павлівська,17 площею 155 кв.м., квартира дворівнева з гарним сучасним ремонтом , розташована на...
($1 918/м²)
Продаж просторої квартири в одному з найкращих ЖК Голосіївського району "Метрополіс"! 3й будинок, здача впродовж двох місяців! Планування: - кухня...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom