$ 130 000
($1 483/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Без Комісії для Покупця! **Продається 2-кімнатна квартира з видом в ЖК "Русанівська Гавань"** - **Площа:** 87,7 кв.м - **Поверх:** 5...
$ 150 000
($1 725/м²)
Продаж квартири, вул. Архипенка Олександра, Оболонь Продаж видової квартира на Оболоні. Дизайнерський ремонт, панорамні вікна, автономне живлення до 6-ти годин...
$ 149 000
($1 553/м²)
Дніпровський район, ЖК «Лазурний Блюз» вул. Туманяна, 15А Продам сучасну 2-кімнатну квартиру поруч із Русанівським каналом. Площа — 96 ...
$ 300 000
($2 480/м²)
Продається вишукана та затишна квартира на престижній Оболоні. Це ідеальне житло для шанувальників комфорту та краси. Чарівна квартира знаходиться на...
$ 250 000
($1 852/м²)
Найкраща 4к квартира в ЖК Комфорт Таун, Регенераторна, 4, Дніпровський район • Ідеальне рішення для великої сім'ї • 135м2, 9...
$ 53 000
($1 178/м²)
1-кімнатна квартира з ремонтом в ЖК "Навігатор 2", Оболонський район Продається простора 1-кімнатна квартира в новому сучасному ЖК "Навігатор 2"...
$ 85 000
($895/м²)
Продається 4-кімнатна квартира в Дарницькому районі Києва, вулиця Ревуцького 7. Загальна площа квартири 95 кв.м. Розташована на 11-му поверсі, 15-ти...
$ 720 000
($6 000/м²)
Продаж нової дизайнерської квартири з терасою в ЖК бізнес-класу ,,Бульвар Фонтанів" Новопечерські Липки У КВАРТИРІ НІХТО НЕ ЖИВ!!! Печерський район...
$ 114 000
($1 213/м²)
3-кімнатна квартира на вулиці Урлівській 34, термодім 2012 року, ОСББ, площею 94 м2, кухня 14 м2, 19 поверх із 25...
$ 481 650
($2 850/м²)
Продажа квартиры, ЖК Новопечерские Липки, Драгомирова, Верхогляда Продаж просторої 4-кімнатної квартири в ЖК Новопечерські Липки, 7-ма черга, будинок 2, поверх...
$ 270 000
($2 700/м²)
Вишукана, видова квартира на Дніпро в ЖК Зарічний – для тих, хто обирає стиль і комфорт! Пропонується на продаж елегантна...
$ 661 500
Продаж 5к-квартири вул. Болсунівская 2, ЖК PecherSky, 245 м² ЖК PecherSk (ПечерСкай) - житловий комплекс еліт-класу. - Закритий від сторонніх...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom