$ 22 020
($851/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продам Смарт квартиру 25,9 м2 на Биківні в ЖК Сосновий біля метро Лісова. Квартира в клубному будинку, розташованому в зеленому...
$ 45 000
($1 217/м²)
Пишите сообщения. Просто не всегда могу ответить на телефонный звонок.Оставить свой контактный номер, я вам перезвоню. Продам 1к квартиру от...
$ 78 000
($1 500/м²)
Продається світла та затишна 2-кімнатна квартира на вул. Раїси Окіпної, 9. 7 поверх із 10, надійний чеський проєкт, 52 м²...
$ 75 000
($1 042/м²)
Продається 3-кімнатна квартира від власника на Оболоні — вул. Озерна, 4 Розташування: 5 хвилин пішки до метро "Героїв Дніпра", поруч...
$ 60 000
($619/м²)
Квартира для життя або бізнесу! Продається простора 5-кімнатна квартира за адресою: вулиця Братиславська, 13 — у тихому й озелененому районі...
$ 58 500
($1 299/м²)
Реальна квартира! Низькій поверх+РЕМОНТ! В продажі 1к квартира з РЕМОНТОМ! в ЖК Навігатор-2 , будинок 3, вул. Сім'ї Кульженків ...
$ 115 000
($1 488/м²)
Продаж 2 х квартири в Дніпровському районі, вул. Краківська, 2б (будівельна адреса- вул. Будівельників, 30), 3/13 поверхового ЖК Клубний Будинок...
($1 858/м²)
Продається затишна 1-кімнатна квартира з видом на Поділ на 14 поверсі. Є відеоогляд цієї квартири. Можу відправити в особисті повідомлення...
$ 134 000
($2 482/м²)
Видова квартира у серці Печерська в престижному ЖЖ бізнес-класу Greenville на Печерську! Пропонується на продаж простора 1-кімнатна квартира (54м2) у...
$ 97 000
($1 386/м²)
3к квартира по вулиці Княжий Затон 12. Метро Осокорки- 5 хвилин ПІШКИ! У квартирі газ. Поверх 2- ліфт не потрібен!...
$ 109 000
($2 019/м²)
бульвар Миколи Міхновського, 13 А, Київ, Украина, 01042 ЖК aria Жк Арія Продажа квартири 11 поверх 2 секція...
$ 88 000
($2 047/м²)
Продається 1-кімнатна квартира без комісії., вул. Єлизавети Чавдар, 7, Дарницький район, Київ з ремонтом у сучасному житловому комплексі. Будинок монолітно-каркасний...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom