$ 152 000
($3 399/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
БЕЗ КОМІСІЇ для покупця До уваги інвесторів та цінителів власного найкомфортнішого простору майбутнього - ласкаво просимо до ЖК NVER. Нову...
$ 85 000
($895/м²)
Продається 4-кімнатна квартира в Дарницькому районі Києва, вулиця Ревуцького 7. Загальна площа квартири 95 кв.м. Розташована на 11-му поверсі, 15-ти...
$ 420 000
($4 773/м²)
Продаж розкішної квартири в ЖК Новопечерські Липки (під інвистицію) Центральний район міста Про квартиру: Дизайнерський ремонт Використані натуральні матеріали: мармур...
$ 150 000
($1 377/м²)
#32150 Продаж квартири в Києві, Лівий берег, будинок «Корона» за адресою Княжий Затон, 21 Пропонується простора квартира площею 109 м²...
$ 235 000
($3 320/м²)
Продаж просторої квартири в ЖК "Французький квартал 1" Пропонується до продажу простора квартира площею 71 м² в ЖК "Французький квартал...
$ 81 000
($717/м²)
Продається квартира пр-т Бажана, 17 - ЖК "Olympic Park", будинок 1, секція 4, 25-26/26 пов. будинку. Квартира дворівнева, площею 105,6...
$ 160 000
($1 952/м²)
Продаж квартири, ЖК ARIA, Печерськ, бул. Міхновського Продажа квартиры, ЖК ARIA, Печерск, бул. Михновского Сучасна 3-кімнатна квартира в елітному ЖК...
$ 129 000
($1 434/м²)
Велика затишна квартира із сучасним ремонтом: студія-вітальня з кухнею та окрема спальня. Додаткове приміщення кабінету, сполучене зі спальнею, з великим...
$ 215 000
($2 622/м²)
БЕЗ %%% Продаж 2 кімнатної квартири у серці Печерська Адреса: вул. Панаса Мирного, 14, ЖК Введенський Площа: 82 м², поверх...
$ 83 000
($1 452/м²)
Світла та простора двокімнатна квартира на Позняках. вул. Мишуги 12 рік будівництва: 2010 матеріал стін будинку: керамічна цегла 30/30 +...
$ 84 000
($2 625/м²)
Пропонуємо до продажу однокімнатну квартиру "хрущівського" проєкту, розташовану на 2-му поверсі 5-поверхового цегляного будинку 1954 року. Загальна площа квартири становить...
$ 68 000
($1 455/м²)
Чудова однокімнатна квартира в ЖК "Причал 8", вулиця Гліба Бабича, 8-Г (вулиця Канальна), клас "комфорт+". Переуступка! "єОселя", стаття 280, молодіжне...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom