$ 138 000
($2 300/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
ЖК Нова Англія. Квартира з ремонтом, для тих, хто любить комфорт та надійність. Меблі та техніка лише топ виробників, тепла...
$ 252 000
($2 154/м²)
Без комісії. Продаж трикімнатної квартири 117м2 в ЖК бізнес-класу Камертон, вулиця Річна, 4, Шевченківський район, Київ. Будинок бізнес-класу в тихому...
$ 128 000
($3 048/м²)
Продаж 1-к НОВА квартира БЕЗ КОМІСІЇ Від власника Основні характеристики: - Будинок «Віндзор» - Площа квартири 42 кв.м.; - 20-й...
$ 135 000
($1 552/м²)
Продається простора 3-кімнатна квартира в ЖК «Львівський Квартал»! Знаходиться на 6-му поверсі, загальною площею 87 м². Квартира після будівельників, що...
$ 149 000
($1 354/м²)
Продаж дизайнерської 3-кімнатної квартири біля метро "Теремки" з видом на ліс Пропонується до продажу велика 3-кімнатна квартира (110.1 м²), розташована...
$ 125 000
($1 954/м²)
Продаж двокімнатної квартири, Київ, Центр, Галицька площа (колишня Пл. Перемоги). Двокімнатна квартира 64/32/9 в центрі міста, вул. Золотоустівська 4, Шевченківський...
$ 148 000
($1 805/м²)
Продаж просторої квартири в одному з найкращих ЖК Голосіївського району "Метрополіс"! 3й будинок, здача впродовж двох місяців! Планування: - кухня...
$ 70 000
($1 077/м²)
2-кімнатна квартира в сучасному будинку класу "комфорт", розташованому в прекрасній локації, яка поєднує центр міста та зелений затишний парк. Квартира...
$ 85 000
($1 700/м²)
⭐️⭐️⭐️ Продаж однокімнатної квартири по вул. Степана Рудницького /Академіка Вільямса 13 , Голосіївський район, Теремки 2, поряд метро Іподром, Виставковий...
$ 132 000
($1 509/м²)
⭐⭐⭐⭐⭐ Чудова 3-к квартира для Вашої родини ✅ Будинок 2012 року ✅ Охорона, шлагбаум і кругом камери, власна стоянка у...
$ 45 500
($1 625/м²)
Троєщина. Продаж 1-кімнатної квартири-студії в ЖК «Милославичі» Будинок 2013 го року . Підходить під Держ програму Є Оселя Вул. Миколи...
$ 550 000
($5 393/м²)
#22062 Пропонується стильна 2-кімнатна квартира в престижному житловому комплексі Park Avenue VIP. Площа — 102 м², продумане планування: простора вітальня...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom