$ 799 000
($4 700/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Ексклюзивний пентхаус в центрі Києва! Пропонуємо вам розкішне житло, створене для справжніх лідерів, готових підкорювати нові вершини. Особливості цього мрійливого...
$ 600 000
($3 530/м²)
Продаж квартири, ЖК Новопечерські Липки, Верхогляда, Драгомирова У продажу пропонується простора квартира 170 м2 в ЖК "Новопечерські Липки". Квартира розташована...
$ 2 500 000
($6 158/м²)
Продаж трьохрівневих ексклюзивних апартаментів 406 кв.м. класу De Luxe в самому центрі Києва, Печерський район, вул. Шота Руставелі 38. Розкішний...
$ 1 200 000
($4 286/м²)
Продаж квартири, ЖК Новопечерські Липки, Верхогляда, Драгомирова Продаж квартири, ЖК Новопечерські Липки, Верхогляда, Драгомирова Новопечерські Липки, апартаменти загальною площею 280м2...
$ 298 000
($3 137/м²)
Продаж просторої 2-кімнатної квартири в історичному центрі Києва пров. Ярославський, 7/9, Поділ. Площа: 94 м² Поверх: 6 із 9 Простора...
$ 113 500
($1 514/м²)
Вулиця Сергія Данченка, 1, Виноградар, Подільський район. У будинку є інвертори, при відключенні світла автономність 8-10 годин, є ліфт, опалення...
$ 335 000
($2 393/м²)
Є адреси, які без зайвих слів уособлюють фінансову стабільність та надійність компанії. Легендарна Воздвиженка у центрі Києва – саме така...
$ 67 000
($1 596/м²)
Продається 2-кімнатна квартира в Подільському районі (байди вишневецького). З меблями, технікою. 42 кв.м. За документами 1-ий поверх, але фактично повноцінний...
$ 65 500
($1 724/м²)
проспект Любомира Гузара, 15 2022 року будинок зданний в експлуатацію Квартира має індивідуальне перепланування. Стан квартири - після будівельникі в...
$ 190 000
($3 016/м²)
До вашої уваги пропонується 1 кімнатна квартира на продаж за адресою: ЖК Нивки Парк, Олеся Бердника 1Г, Святошинський район, яка...
$ 69 000
($908/м²)
Продаж: Без комісії. 3-кімнатна квартира. Святошинський район. Південна Борщагівка. Вул. Жолудєва, 4б. Про будинок: 16-поверховий панельний будинок, 1985 року побудови...
$ 27 480
($1 195/м²)
Продам смарт квартиру ЖК - Либерти Парк, Район Жуляны 23м2 в новостройке с частичным ремонтом, сделана штукатурка и электрика 4...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom