$ 185 000
($2 435/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продається нова квартира на 14 поверсі 22 поверхового будинку, у сучасному житловому комплексі «Престиж хол», загальна площа 75,4. Квартира після...
$ 59 000
($1 553/м²)
Дарницький, Продаж 1к квартири, вул. Драгоманова,18. будинок з цегли. Виконано капітальний ремонт, з заміною всіх комунікацій, нові вікна, радіатори, бойлер...
$ 2 500 000
($6 158/м²)
✅ ?️ ➡️ Продаж трьохрівневих ексклюзивних апартаментів 406 кв.м. De Luxe класу в самому центрі Києва, Печерський р-н, вул. Шота...
$ 93 000
($1 954/м²)
Продаємо затишну, комфортну квартиру з ідеальним розташуванням ! В квартирі якісний ремонт, зручне планування . Мебльована, зі всією побутовою технікою...
$ 500 000
($5 264/м²)
Продаж стильної квартири в ЖК «Новопечерські Липки» вул. Драгомирова, 20 — Печерський район, м. Київ Пропонується простора квартира площею 95...
$ 41 200
($1 288/м²)
1-кімнатна квартира 32 м² — ЖК Brother, Дарницький район, Київ Адреса: вул. Ревуцького, 1 Девелопер: РІЕЛ — з 2003 року...
$ 365 000
($3 839/м²)
Без комісії! Продається 3‑кімнатна квартира в історичному царському будинку (1913 р.) за адресою: вул. Євгена Коновальця, 17, Печерський район. Будинок після...
$ 124 710
($1 612/м²)
Продаж квартири в якісному монолітному будинку 2010-2011 року на Осокорках за адресою Чавдар 11, 4 поверх, площа - 77,4; 2...
$ 439 000
($5 579/м²)
Продаж 3х кімнатної квартири за адресою Верхогляда 19а в ЖК "Новопечерські Липки". Площа квартири 78,7м2, розташована на 12 поверсі. Планування...
$ 390 000
($2 786/м²)
Продаж квартири, вул. Андрія Верхогляда, ЖК Новопечерські Липки В продаж пропонується простора квартира 140 м2 у ЖК "Новопечерські Липки". Квартира...
$ 226 000
($2 093/м²)
До Вашої уваги пропонується 2к квартира з дизайнерським ремонтом у ЖК Панорама на Печерську. Квартира укомплектована меблями та технікою світових...
$ 630 000
($3 938/м²)
Продажа квартиры, ЖК PecherSKY, ул. Болсуновская, Печерск Продаж квартири, ЖК PecherSKY, вул. Болсунівська, Печерськ Продаж 4-кімнатної квартири (160м2) у ЖК...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom