$ 89 000
($1 083/м²)
Площа загальна:
Без комісії! Продам комерційне приміщення вільного призначення, яке розташовано в окремій будівлі по вул. Йорданська (Лайоша Гавро) 6! Площа 82.282.2кв.м...
$ 160 000
($534/м²)
Продаж комерційного приміщення за адресою Північна 6в Загальна площа: 300м2 Переваги локації: - високий трафік, приміщення знаходиться в дуже прохідному...
$ 80 000
($1 160/м²)
Продаж фасадного приміщення (69 м²) у ЖК "Форест Парк" — Оболонський район Пропонується до продажу перспективний об'єкт комерційної нерухомості в...
$ 2 000 000
($250/м²)
Предлагается к продаже крупный торговый объект в одном из самых оживлённых районов города — Петровка, в непосредственной близости от станции...
$ 299 000
($1 709/м²)
З РІЕЛТОРАМИ НЕ СПІВПРАЦЮЮ В аренду предлагается очень стильный офис в стиле лофт. Офис расположен на последнем 24 этаже 25...
$ 605 620
($1 761/м²)
Пропонується комерційне приміщення вільного призначення в ЖК Obolon Plaza площею 344, 1 м2, розташоване за адресою проспект Оболонський, 6а, вихід...
$ 239 900
($1 448/м²)
Без комісії для покупця! Житловий комплекс зданий та заселений! Пропонуємо просторе та світле комерційне приміщення вільного призначення в Оболонському районі...
$ 60 160
($1 303/м²)
Продаж фасадного комерційного приміщення в ЖК Navigator 2 Пропонується до продажу комерційне приміщення площею 46,2 м² у сучасному житловому комплексі...
$ 4 499 000
($740/м²)
Продається окрема 7-поверхова будівля, Оболонський район, поруч ТРЦ «Караван» Будівля 2024 року побудови в Оболонському районі Києва, всього за 5...
$ 1 000
Продам торговий павільйон, металеву конструкцію нового зразка 4 м² (2,2/2). Легко збірна конструкція, каркас з металопрокат, зовні обшитий профнастилом, утеплені...
$ 241 240
($1 480/м²)
Продаж фасадного двостороннього приміщення 163 м² у ЖК «Італійський квартал», Оболонський район Пропонується до продажу просторе комерційне приміщення з двостороннім...
$ 92 900
($1 010/м²)
Продається невелике комерційне приміщення в новобудові! ст.м. Мінська - 5 хвилин! Житловий комлекс Навігатор-2, вул. Коноплянська, 22 Поверх 1 Загальна...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom