$ 980 000
($3 644/м²)
Площа загальна:
Продаж офісу з дизайнерським ремонтом у комплексі Carnegie Tower Локація: Київ, Печерський район, Кловський Узвіз, 7 Загальна площа: 269 м2...
$ 350 000
($7 000/м²)
Продажа нежилого помещения в элитном ЖК «Новопечерские Липки». Готовый бизнес под ключ c арендодателями. Общая площадь 50 м2, фасад, выполнен...
$ 816 000
($2 299/м²)
ЖК "Бульвар Фонтанов" это новый и уникальный проект, который является воплощением роскоши и неповторимой атмосферы. Это жилой комплекс Элит-класса. Данный...
$ 690 000
($4 098/м²)
Продаж приміщення Пропонується унікальна можливість придбати приміщення під ресторан у самому серці історичного Печерська, в елітному житловому комплексі "Веденский". Розташоване...
$ 496 000
($2 500/м²)
Продається фасадне панорамне приміщення у ЖК " ЖК Бульвар Фонтанів" в Печерському районі столиці Розташування офісу неймовірне -на початку алеї...
$ 900 000
($1 272/м²)
Комерційне приміщення 708 м² в діловому центрі Печерська м. Київ, Печерський район, вул. Болсуновська (Сергія Струтинського), 8 Пропонується до оренди...
$ 241 800
($3 900/м²)
Продаж комерційного приміщення в ЖК Новопечерські Липки, Печерськ, Київ вул. Андрія Верхогляда, 7ма черга *Площа: 62 м² *Ціна: 3ʼ900 $/м2...
$ 495 000
($2 912/м²)
У престижному історичному кварталі столиці, за адресою вул. Шовковична, 13/2, пропонується до продажу вишуканий ресторан, який має власну душу, атмосферу...
$ 14 600 000
($4 482/м²)
Продаж ОСЗ на Філатова 5 Окремо розташована будівля Класу «А» Печерск. м. Либідська 700м 7 поверхів+ тераса на криші +...
$ 250 000
($2 000/м²)
ІДЕАЛЬНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ В ПЕЧЕРСЬКОМУ РАЙОНІ БУЛЬВАР МИКОЛИ МИХНОВСЬКОГО 7 Комерційне примішення - 125м2, 3 окремі кімнати, зона...
$ 290 000
($1 780/м²)
БЕЗ % КОМІСІЇ ТЕРМІНОВО ТОРГ Є Відеоогляд ЖК Олімпік Парк Миколи Бажана 17 Дарницький район метро Вирлиця Бориспільська Продаж комерційного...
$ 1 600 000
($2 712/м²)
Центр. Печерск. Липки. • Правительственный квартал. • Кабмин – 330 метров. • Верховная рада – 500 метров. • Обособленный этаж...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom