Чотири сезони
$ 80 000
($1 703/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Стильна 1 кімнатна квартира в "ЖК 4 сезони" від СК "Будова". Будинок зданий та заселений. Раціональне планування квартири: кухня-студія, виділена...
$ 79 000
($1 681/м²)
$ 85 000
($1 220/м²)
2-кімнатна квартира в ЖК "Чотири Сезони" з гарним видом на сквер. Квартира з чудовим плануванням: просторі кімнати, кухня з виходом...
Оскар
$ 68 000
($1 288/м²)
Новий сучасний житловий комплекс від будівельної компанії Будова ЖК Оскар. Розташований у престижному районі, поблизу морського узбережжя та паркових зон...
$ 120 000
($1 715/м²)
У продажу двокімнатна квартира в ЖК Чотири Сезони з видом на море. Виконані всі чернові роботи, розведена електрика, сантехніка, комунікації...
$ 130 000
($1 284/м²)
Шикарна квартира в житловому комплексі ЖК Чотири сезони на проспекті Гагаріна в найпрестижнішому районі Фонтану в Одесі чекає свого нового...
$ 142 202
($1 408/м²)
Продається квартира в новому ЖК «Чотири сезони» на проспекті Гагаріна. 4 секція., дом введений в експлуатацію. Продається під всі держ...
$ 94 900
($1 356/м²)
Продається простора двокімнатна квартира загальною площею 70 м² в ЖК «Чотири сезони». Шикарне розташування - до центру та моря 5...
$ 84 250
($1 210/м²)
Продається квартира в новому ЖК «Чотири сезони» на проспекті Гагаріна. - Площа: 69.63 м. - Планування: кухня-їдальня і 2 спальні...
$ 55 650
($1 146/м²)
1-кімнатна квартира з видом на проспект Гагаріна в ЖК Чотири Сезони. З вікон відкривається чудовий вид на місто і море...
($1 848/м²)
Запропонована до продажу однокімнатна квартира в ЖК Чотири сезони. Квартира, правильної форми, складається з кімнати з виходом на відкритий балкон...
$ 106 990
($1 525/м²)
Ваша ідеальна квартира в ЖК «Чотири сезони»! Проспект Гагаріна. Продається стильна двокімнатна квартира з євроремонтом у сучасному житловому комплексі бізнес-класу...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom