$ 32 000
($1 280/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продається смарт-квартира з ремонтом в центрі Одеси! У квартирі зроблений якісний сучасний ремонт з заміною комунікацій. Продаж з меблями та...
$ 83 000
($1 112/м²)
3кімнатна квартира в центрі Одеси, окремий будинок, статус- квартира. Загальна площа 75 квм, 2 спальні, простора кухня студія, великий санвузол!...
$ 25 000
($1 924/м²)
У продажу кімната з власною кухнею та ванною кімнатою, поруч з парком Шевченко. Перший поверх 3-поверхового будинку. Вікна виходять у...
МАНДАРИН
$ 145 000
($1 560/м²)
Простора 3-кімнатна квартира з гарним ремонтом у новому ЖК МАНДАРИН у Центрі міста\Канатна Приголомшливий вид на море та місто! Найпопулярніше...
$ 50 000
($1 539/м²)
Павлівський будинок. Рідкісна пропозиція. Однокімнатну квартиру в будинку на Канатній. / Куликово поле. У чистому житловому стані. Кімната 16м.кв. кухня...
$ 55 000
($671/м²)
Вигідна ціна за квартиру з ремонтом. Цікавий варіант під офіс, майстерню, нотаріальну контору чи квартиру. За документами житловий фонд. Міцний...
$ 99 500
($995/м²)
Чудова квартира в царському будинку на вулиці Канатній / Мала Арнаутська. Середній поверх, мармурова парадна, по дві квартири на поверсі...
$ 45 000
($968/м²)
Пропонується до продажу 2 кімнатна квартира на вулиці Канатній. Квартира розташована у 2х рівнях. Хороший житловий стан. Опалення АГВ. Можна...
$ 190 000
($1 900/м²)
Продаю трьохкімнатну квартиру в самому центрі Одеси на вул. Канатній/Жуковського/Парк Шевченка. Квартира складається з: броньовані вхідні двері, виготовлені на замовлення...
$ 200 000
($1 124/м²)
Трикімнатна квартира в самому Центрі Одеси вул.Канатна / Жуковського / Парк Шевченка. Квартира розташована на середньому поверсі. Індивідуальне газове опалення...
$ 85 000
($1 360/м²)
Пропонуємо до Вашої уваги затребуваний варіант житла — сталінку в Приморському районі. Будинок знаходиться далеко від дороги серед свого невеликого...
$ 28 000
($1 038/м²)
Готовий Орендний бізнес у Центрі міста! При мінімальному вкладенні – окупність радує! Продається 2-роздільні кімнати в комунальній квартирі на вул...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom