TIMES (ТАЙМС)
$ 47 000
($955/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Апарт-комплекс Times строят на пересечении улиц Средней и Косвенной. 1 комнатная квартира на 3 этаже. Панорамное остекление. Возможность перепланировки в...
$ 20 500
($489/м²)
Пропонуємо до вашої уваги унікальну пропозицію - двокімнатна квартира в престижному районі Одеси, всього за кілька хвилин ходьби від Центрального...
$ 20 000
($885/м²)
У продажу затишна однокімнатна квартира в будинку з газом. Важливо: у найближчій локації ця квартира пропонує найнижчу ціну за квадратний...
$ 20 200
($944/м²)
Пропонуємо до Вашої уваги смарт-квартиру на Скісній.Будинок планується до здачі влітку 2026 р. Стіни з газоблоку,утеплені мінеральною ватою завтовшки...
$ 32 500
($1 270/м²)
У продажу однокімнатна квартира в ЖК ТАЙМС на Косвенній! Будинок класу бізнес, побудований та ошклений. Ведуться внутрішні роботи. Квартира знаходиться...
$ 75 000
($943/м²)
Мальовничий район Молдаванка запрошує вас до затишної квартири на вулиці Скисна Трикімнатну квартиру площею 79.6 кв. метра пропонує комфорт та...
$ 102 000
($776/м²)
На вулиці Скісна - єдина пропозиція шанс купити без альтернатив поруч. Затишна 3-кімнатна квартира в цегляному спецпроекті з ремонтом, з...
$ 9 000
($500/м²)
У продажу затишна кімната 18 м2 у гуртожитку сімейного типу на Непрямій. У кімнаті встановлена пральна машинка та умивальник. Також...
$ 25 000
($1 107/м²)
Представляємо вашій увазі квартиру у житловому комплексі TIMES (ТАЙМС) на вулиці Косвенній в Одесі. Цей будинок бізнес-класу вражає своїм стилем...
$ 27 000
($1 154/м²)
Смарт-квартира в новому будинку на Молдаванці Найкращі умови для покупки квартири на старті. Перший внесок уточнюється на момент авансу залишок...
$ 38 000
($879/м²)
У продажу дві студійні квартири в новому сучасному будинку ЖК Times на вул. Скісна. Продаються лише разом! Новий житловий двосекційний...
$ 52 600
($533/м²)
Продається 5-кімнатна квартира в м. Одеса, вул. Косвенная Площа: 98,8 м² Поверх: 1-й в 1-поверховому будинку Є кілька окремих входів...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom