ШІСТЬДЕСЯТЬ ШОСТА ПЕРЛИНА
$ 120 000
($1 953/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
В продажу двокімнатна квартира з 8-метровою, власною терасою, з прямим видом на Іподром, в справжній перлині Одеси, житловому комплексі KADORR...
ШІСТЬДЕСЯТ П`ЯТА ПЕРЛИНА
$ 110 000
($1 834/м²)
Рідкісна пропозиція. У продажу 3-кімнатна квартира 60м2 у новому зданому будинку бізнес-класу від KADORR Group ЖК 65 Перлина (Приморський р-н...
$ 97 000
($1 831/м²)
У продажу 2-кімнатна квартира 53м2 у новому зданому будинку бізнес-класу від KADORR Group ЖК 65 Перлина (Приморський р-н, вул.Краснова). Квартира...
$ 86 000
($1 955/м²)
Мрієте про досконалу квартиру, яка поєднує в собі комфорт, стиль та зручність? Тоді ця пропозиція саме для вас! Представляємо вашій...
ШЕСТИДЕСЯТА ПЕРЛИНА
$ 131 177
($2 016/м²)
У продажу простора 2-кімнатна квартира в сучасному ЖК "60 Перлина"/вул. Краснова Квартира з комфортним плануванням: простора кухня-їдальня, дві окремі спальні...
$ 87 000
($1 349/м²)
Двокімнатна квартира з прямим видом на іподром в ЖК 66 Перлина, Кадор Сіті на Краснова. Загальна площа 64.5 кв.м. ...
$ 77 000
Продається стильна 1-кімнатна квартира в житловому комплексі «66 Жемчужина» на вул. Краснова. Одна з найбільш популярних планувань - зручне зонування...
ШІСТЬДЕСЯТЬ ВОСЬМА ПЕРЛИНА
$ 137 500
($1 345/м²)
Самая востребованная "68 Жемчужина" на улице Краснова, на удобном 7 этаже! С правильной планировкой, двумя санузлами и большой террасой! Не...
$ 86 500
($2 031/м²)
1-кімнатна квартира в ЖК «66 Перлина» на вул. Краснова — сучасне житло в престижній частині Фонтану, з площею 42,61 м²...
$ 108 000
($2 118/м²)
2-кімнатна квартира ЖК 65 Перлина вул Краснова / Іподром За плануванням: дві окремі кімнати, вітальня і кухня-вітальня, з однієї зі...
$ 82 500
($1 946/м²)
В продажу двоімнатна квартира в одному з найновітніших житлових мікрорайонів Одеси - Kadorr City, що розташований в Приморському районі, між...
ШІСТЬДЕСЯТЬ СЬОМА ПЕРЛИНА
$ 130 000
($2 032/м²)
2-кімнатна квартира з терасою у сучасному житловому комплексі «67 Першина» Кухня-студія + 2 окремі спальні Гардеробна Власна тераса Стан: Євроремонт...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom