ГАВАЇ
$ 37 500
($847/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пропонується до продажу простора 1- кімнатна квартира у зданому будинку ЖК Гаваї. Квартира знаходиться на чудовому 15 поверсі, загальною площею...
ОСТРОВА
$ 70 000
($973/м²)
Квартира 2-х кімнатна в житловому комплексі ЖК Острова -загальна площа 72 метри -2 просторі кімнати -Кухня 17 метрів мрія кожної...
$ 50 000
($770/м²)
2-кімнатна квартира в ЖК "Гаваї" – ваш ідеальний дім! Селище Котовського, сучасний житловий комплекс ЖК "Гаваї" 65 м² – простора...
$ 49 000
($873/м²)
Чудова можливість стати власником затишної та стильної 2-кімнатної квартири в самому серці Одеси! Житловий комплекс ЖК ГАВАЇ на вулиці Марсельська...
$ 26 000
($754/м²)
Продається вигідна однокімнатна квартира в ЖК "Гаваї"! Ця світла квартира площею 34,7 кв.м знаходиться на 13 поверсі сучасного 21-поверхового будинку...
ПРИМОРСЬКІ САДИ
$ 95 000
($786/м²)
Прекрасна 4-кімнатна квартира в новому житловому комплексі стане ідеальним вибором для тих, хто цінує комфорт, стиль і зручність. Площа квартири...
$ 45 000
($750/м²)
Пропонується до продажу 2-кім квартира по вулиці Марсельській, перетин Дніпропетровська дорога. Кімнати роздільні, загальна площа 60м2. Квартира після косметичного ремонту...
$ 68 000
($1 047/м²)
Пропонується на продаж 3-кімнатна квартира на вулиці Марсельській, Квартира з якісним добротним сучасним ремонтом: встановлена нова сантехніка, хороша столярка, всі...
$ 25 000
($725/м²)
Продам 1 комнатную квартиру с отличной планировкой в новом строящемся доме на Марсельской. Дом монолитно-каркасный, фасад и стены утеплены минеральными...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom