Акварель 3
$ 40 000
($942/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продам 1-кімнатну квартиру в Акварель-3, в 10-ти хвилинах ходьби в центр міста, поруч Новий ринок, супермаркет та багато інших привілеїв...
$ 35 800
($869/м²)
1-кімнатна квартира в ЖК Акварель-3 в Приморському районі. Квартира розташована на затребуваному середньому поверсі, вид із вікон на місто. У...
$ 35 500
($858/м²)
Простора 1-кімнатна квартира в новому зданому будинку ЖК «Акварель 3» на Пішонівській. Відмінне поєднання ціни та розташування поруч із центром...
$ 37 000
($914/м²)
У продажу 1 кімнатна квартира в Акварель 3. Квартира правильного планування. Кухня 8,75 кв.м з виходом на балкон. Простір використовується...
$ 23 500
($940/м²)
Квартира-студія в ЖК Акварель-3 на Пішонівській. Це новий житловий комплекс поряд із центром міста, розташований на вул. Пішонівській, поблизу п'яти...
$ 36 500
($881/м²)
Представляємо вашій увазі квартиру у центрі міста на вулиці Пішонівська у ЖК "Акварель 3". - Невеликий метраж = мінімальні вкладення...
$ 57 000
($844/м²)
У продажу 3-кімнатна квартира в новому будинку, в безпосередній близькості до центру міста – це житловий комплекс "Акварель-3" Будинок зданий...
$ 25 000
($1 000/м²)
ЖК Акварель-3 Сучасний житловий комплекс за 10 хвилин пішки від історичного центру. Закрита територія, дитячі майданчики, консьєрж, 3-рівневий паркінг. Автономна...
$ 80 000
($838/м²)
Ціна нижче, ніж від забудовника і з таким видом варіантів більше немає! 3 кімн. квартира в новому ЖК "Акварель 3"...
КОНСОЛЬ
$ 120 000
($1 250/м²)
Поспішайте придбати красиву, зручну, простору квартиру зі свіжим якісним ремонтом на невисокому середньому поверсі в безпосередній близькості від центру міста...
$ 75 000
($853/м²)
У продажу простора 2-кімнатна квартира на вул.Пішонівська! Квартира розташована на 7 поверсі 16-ти поверхового будинку, в стані "під чистове оздоблення"...
$ 43 000
($1 015/м²)
Продається 1-кімнатна квартира на Пишонівській, у ЖК Акварель-3. Загальна площа квартири 42,4 кв. м. Поверх 12/25. Будинок вже зданий, можна...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom