АКАДЕММІСТЕЧКО
$ 450 000
($2 229/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продаж розкішної квартири біля Парку Перемоги! Це саме той випадок, коли квартира — любов з першого погляду. Розташована на вулиці...
Перемога
$ 120 000
($1 446/м²)
ЖК "Перемога" від будівельної компанії СМУ-1 на вул. Зоопаркова, поряд з парком Перемоги. Новий зданий будинок із червоної цегли, своє...
$ 190 000
($1 562/м²)
Простора двоспальна квартира у статусному будинку VIP рівня на проспекті Шевченка, навпроти парку Перемоги. Укомплектована необхідними меблями та технікою від...
$ 188 000
($1 504/м²)
Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира з кухнею-вітальнею в Климівському будинку на проспекті Шевченка/Парк Перемоги. Функціональне планування, 2 окремі спальні та...
$ 220 000
($1 834/м²)
Продам 2х кімн. квартиру у ЖК "Климівський" на проспекті Шевченка. У квартирі: 2 спальні, кухня-вітальня, 2 сан. вузла. У вітальні...
$ 9 000
($750/м²)
У продажу кімната у комунальній квартирі. Міцний будинок із 5 поверхів. Парадна доглянута, вхід до будинку з двору. Є місця...
$ 70 000
($1 167/м²)
Офісне приміщення навпроти парку Перемоги/Марш. Говорова. ЖК "Академмістечко". Можна використовувати під будь-який вид діяльності. Загальною площею 60 кв. Цокольний поверх...
АКРОПОЛЬ
$ 85 000
($1 638/м²)
Продається квартира в житловому комплексі комфорт-класу "Акрополь" від надійного забудовника - компанії "Гефест". Ремонт з якісних дорогих матеріалів, розкішне поєднання...
АРМІЙСЬКИЙ
$ 250 000
($2 174/м²)
2-рівнева квартира з ремонтом та террасами в ЖК Армійський. У ціні парко місце у підземному паркінгу та комора 5м2. Вид...
$ 140 000
($1 045/м²)
Трьохкімнатна квартира у спецпроекті на Армійській / Говорова Велика трьохкімнатна квартира 134 м2 на Армійській. Великі та просторі кімнати, балкон...
$ 90 000
($1 125/м²)
Квартира загальною площею 80 м2. Невострой, будинок готується до здачі! Секція здана, комунікації підключено, активно робляться ремонти! У квартирі індивідуальне...
($997/м²)
Гарний цегляний дім із 4-кімнатною квартирою у зеленій зоні чекають саме на Вас! Кімнати окремі, сонячні, простора кухня. Балкон на...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom