$ 23 500
($346/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Район Суворовський, вулиця Чорноморська, будинок 30, на розі вулиці 8 Березня, поруч з горою Жевахова та 7 пересипською. 10 хвилин...
$ 213 000
($1 065/м²)
10 станция Б. Фонтана Продам дом 200 кв.м. в четырёх уровнях: цокольное помещение, два этажа и мансарда. Каждый этаж и...
$ 15 000
($171/м²)
Ділянка з прямим виїздом на Кишинівську трасу в центрі с. Великий Дальник. На ділянці компактний житловий будинок під ремонт. У...
$ 174 900
($583/м²)
Окремий будинок на 8 сотках з актом власності загальною площею 300 квадратних метрів. Будинок на трьох рівнях, два поверхи, 5...
$ 65 000
($465/м²)
Продається двоповерховий будинок у Чорноморську/Вишневому саду. Паркування на два автомобілі. На першому поверсі знаходиться вітальня, санвузол та кухня-студія з виходом...
$ 63 000
($750/м²)
Код об'єкта: 338635. АН "Атланта". У продажу міцний будиночок у центрі Нерубайського. У будинку чотири кімнати, кухня, санвузол із ванною...
$ 45 000
($322/м²)
Будинок біля моря, віддалено від міської суєти. Знаходиться на ділянці 8 соток, у будинку є вода, електрика. На території росте...
$ 120 000
Продам триповерховий будинок у Вапнярці, вул. Костанді, загальна площа 160 кв.м., 5 кімнат, 3 санвузли. 1-й поверх - зроблений на...
$ 16 500
($367/м²)
Розташований в середині селища, до зупинки маршруту або до електрички 5-6 хвилин. Воду заведено в будинок. Пічне опалення - на...
$ 141 220
($714/м²)
Продам 2-поверховий будинок з усіма зручностями, 2 санвузли, ванна з джакузі, з побутовою технікою та меблями. Будинок дуже світлий! Ділянка...
$ 34 890
($776/м²)
ТЕРМІНОВО! Будинок на початку Слободки | Ширшова Втілюйте мрії в життя! 45 м² | окремо розташований одноповерховий будинок | кутова...
$ 125 000
($962/м²)
Дом в Большевике. Возле школы. Удобное расположение. Рядом магазины,остановка. Участок 4,7 сотки. Есть гос акт. Дом 130 м² Первый этаж...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2