$ 180 000
($1 200/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Продам 3-х поверховий будинок 150м.кв. На березі чорного моря. Кооператив "Примор'я" біля дитячого центру "Молода Гвардія". Будинок з ремонтом, своїм...
$ 250 000
($1 250/м²)
Код объекта: 329185. АН "Атланта". В продаже дом с участком, в одном из самых востребованных районов города вблизи морского побережья...
$ 1 400 000
($4 730/м²)
Пропонується до продажу розкішний будинок преміум-класу в самому серці Совіньйону – на тихій вулиці, яка веде безпосередньо до узбережжя. Всього...
$ 107 000
($1 290/м²)
Продається будинок з високими стелями та широкими стінами на ділянці 7,6 сотки! У одному з найбільш популярних районів - Чубаївка!...
$ 45 000
($300/м²)
Продам будинок у Новій Долині. 2 поверхи, 150 м², 3 кімнати. У будинку є кухня, передпокій, санвузол, 2 спальні і...
$ 10 000
($250/м²)
Продам дачний будинок, який розташований на земельній ділянці загальною площею 0,2188 га, на території Єгорівської сільської ради Роздільнянського району Одеської...
$ 1 490
($7/м²)
участок 12 соток угловой под жилой дом свет и вода рядом ул третья Дачная ориентир Олега Кошевого район Фонтанки 3...
$ 165 000
($1 684/м²)
38804 Продам сучасний одноповерховий будинок у Фонтанці-1. Загальна площа 98 кв.м. + простора тераса 40 кв.м, ділянка 10 соток. Будинок...
$ 150 000
($975/м²)
У продажу будинок з ремонтом 2025 року! у місті Одеса, поселок Котовського. Будинок загальною площею 154 м², 2 поверхи +...
$ 238 000
($821/м²)
Будинок 2009 року у Районі 7 Гімназії на честь Капітана Кузнецова. Два поверхи плюс мансарда. Перший поверх: Крита тераса для...
$ 75 000
($375/м²)
У продажу великий 2-поверховий будинок площею 200 кв.м в селищі Великодолинському. Житлова площа - 139 кв.м. Будинок збудований з пінопласту...
$ 465 000
($2 022/м²)
Одеса. Совіньйон. Пропонується до продажу маєток в середньо земно морському стилі. На ділянці розташовано два будинки. Основна будівля 150кв.м. 1-й...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom