Кімнати
Програма
Ціна $
Загальна площа
$ 1 800
($300/сот)
Ширина під'їзда:
Довжина фасаду:
Площа дільниці:
У продажу земельна ділянка в Акаржі — чудове рішення для тих, хто шукає спокійне місце для життя або вигідну інвестицію...
$ 26 500
($435/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продається трикімнатна квартира з індивідуальним опаленням у Великодолинському. Квартира у чистому житловому стані. Кімнати роздільні. Санвузол фанерований плиткою. Розташована на...
$ 78 000
($381/м²)
Поверхів:
Площа ділянки:
Продається капітальний двоповерховий будинок 205 кв.м, поряд з ЖК "Маріїнський", смт. Великодолинське. Перший поверх -вітальня 25 кв.м, кухня 12 кв.м...
$ 62 000
($437/м²)
Цей просторий будинок знаходиться в затишному кооперативі СК ЯВА, всього в 50 метрах від річки. Він побудований з високоякісних матеріалів...
$ 97 000
($1 625/сот)
Продається земельна ділянка у вигідному місці, 14 км. від Одеси, під склад, заправку, комерцію. Площа 0,6 Га Зручна транспортна розв'язка...
$ 35 000
($571/м²)
Продам 3-кімнатну квартиру в Великодолинському, Аккаржа, площею 61.5 м.кв. Квартира дуже світла, тепла, затишна. Виконано капітальний ремонт. У поєднаному санвузлі...
$ 85 000
($567/м²)
Місце, де народжуються традиції! Великодолинське, відоме своїм доглянутим та порядним характером (історично – німецька колонія), пропонує ідеальне поєднання спокою та...
$ 20 000
($451/м²)
Продається 3-кім. квартира у селі Великодолинське, 15 км від Одеси. У квартирі встановлені металопластикові вікна. Відремонтовано дах. Для опалення встановлено...
$ 33 000
($405/м²)
Продається простора двокімнатна квартира в будинку з червоної цеглини. Квартира простора, великою загальною площею. Кімнати роздільні, просторі, правильної квадратної форми...
$ 32 000
($291/м²)
Продається унікальна дворівнева трикімнатна квартира в новому ЖК Маріїнський, смт. Великодолинське — аналогів у цьому комплексі немає! ЖК Маріїнський побудований...
($400/м²)
У продажу будинок у селі Великодолинське за 5 хвилин від Чорноморська. У будинку три кімнати, два санвузли, кухня. Новий дах...